Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Stropní svítidla - Reality

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Stropní svítidla


Klasikou v oboru osvětlení jsou stropní světla. Jestliže zařizujete dům nebo byt, je dnes stropní osvětlení důležitou součástí celého interiéru. Stropnice se většinou vyznačují malými rozměry, díky čemuž je lze označit jako univerzální typ osvětlení. Tato výhoda dává stropním svítidlům možnost vyniknout v prostoru obývacích pokojů, koupelen, kuchyní i dětských pokojů. Nejzákladnějšími typy jsou stropní lustry (mnohdy také označované jaké stropní lampy) a přisazená stropní svítidla. Ty pak můžeme dále rozdělit na klasické osvětlení a moderní stropní svítidla v různých tvarech a materiálových provedeních.


LED stropní svítidla


Úplně nejlepší volbou pro váš interiér a zároveň i vaši kapsu jsou stropní LED svítidla (jinak řečené LED stropnice). Nejenže zajistí dokonalé osvětlení interiéru, ale také šetří vaše náklady na elektrickou energii. Klasická stropní svítidla i stropní LED svítidla lze samozřejmě zakoupit i se senzorem pohybu. Takže v kombinaci s LED technologií pak šetříte dvojnásob.


Na našem e-shopu najdete také další druhy interiérového osvětlení jako jsou lustry, stolní lampy, nástěnná svítidla a mnoho dalších. Využijte naší široké nabídky stropních svítidel a vyberte si to pravé osvětlení. K nákupu nad 500 Kč máte dopravu zdarma!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i