0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 112 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Ceny dopravy

O nákupu

Lucie

Doprava a platba - ceny dopravy

Pro převzetí objednaného zboží si můžete zvolit jeden z následujících způsobů
  • Osobní odběr
  • Zásilková společnost DPD
  • Zásilková společnost PPL
  • Česká pošta – Balík do ruky
  • Česká pošta – Balík na poštu
 
OSOBNÍ ODBĚR
V případě, že zvolíte osobní odběr, vyčkejte na telefonické upozornění, že je objednávka připravena   ve velkoskladu v Blansku na adrese Sloupečník 1a. Zboží můžete následně  vyzvednout jakýkoli pracovní den od 7:00 – 15:30 hodin (11:00 – 12:00 hod.- polední pauza).  Pokud si zákazník svoji objednávku neodebere do 10 dnů, je jeho objednávka automaticky stornována.
 
 
 
ZÁSILKOVÁ SPOLEČNOST DPD
Zboží přepravní společnost DPD doručuje obvykle do 24 hodin po celé České republice. Poté, co zákazník obdrží mail se sdělením, že je jeho objednávka vyřízena a předána přepravci, může zákazník očekávat zásilku následující pracovní den.

Zboží je doručováno pouze v pracovní dny od 9 do 18 hodin. Přesný čas doručení zákazníkovi DPD sdělí telefonicky v den dodání zásilky. Pokud zákazník není přepravcem k zastižení, je mu do schránky vložena informace o dalším pokusu o doručení zboží. Jestliže ani při druhé snaze o doručení objednávky přepravce zákazníka nezastihne, je balík odvezen zpět odesílateli. Pomocí čísla balíku, které zákazník obdrží mailem, může svoji zásilku sledovat na stránkách www.dpd.cz.
 
Dopravné + dobírka (platba při dodání) 89,- Kč + 29,- Kč (118,- Kč vč. DPH)
Dopravné (platba převodem, online platba kartou) 89,- Kč vč. DPH
Dopravné při objednávce nad 500,- Kč vč. DPH ZDARMA
 
 
 
ČESKÁ POŠTA – BALÍK DO RUKY
Zboží Česká pošta doručuje obvykle do 24 hodin po celé České republice. V den doručení zákazníka informuje SMS zprávou. Poté, co zákazník obdrží mail se sdělením, že je jeho objednávka vyřízena a předána přepravci, může zákazník očekávat zásilku následující pracovní den. Spolu s mailem o vyřízení objednávky obdrží zákazník také mail přímo od České pošty, kde najde číslo zásilky a den doručení.

Pokud zákazník není přepravcem k zastižení, je balík uložen na nejbližší příslušné poště O této skutečnosti je informován jak SMS zprávou, tak písemnou výzvou k vyzvednutí balíku na poště.

Jestliže si zboží zákazník nevyzvedne nejpozději do 7 dnů, je zásilka automaticky poslána zpět odesílateli.
Případné změny dne doručení, ukládací pošty či termínu doručení zásilky lze provést prostřednictvím www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php, přičemž je třeba znát číslo zásilky, které je zákazníkovi doručeno mailem v den expedice zásilky.
 
Poštovné + dobírka (platba při dodání) 89,- Kč + 29,- Kč (118,- Kč vč. DPH)
Poštovné (platba převodem, online platba kartou) 89,- Kč vč. DPH
Poštovné při objednávce nad 500,- Kč vč. DPH ZDARMA
 
 
 
ČESKÁ POŠTA – BALÍK NA POŠTU
Zboží Česká pošta doručuje obvykle do 24 hodin na zákazníkem zvolenou poštu po celé České republice. V den uložení zásilky na příslušnou poštu je zákazník informován SMS zprávou.

Poté, co zákazník obdrží mail o tom, že je jeho objednávka vyřízena a předána přepravci, může  očekávat uložení zásilky na příslušnou poštu následující pracovní den. Spolu s mailem o vyřízení objednávky obdrží zákazník také mail přímo od České pošty, kde najde číslo zásilky a den doručení.

Balík si následně může zákazník vyzvednout kdykoliv, nejpozději však do 7 dnů. Při nevyzvednutí zásilky v daném termínu je balík automaticky poslán zpět odesílateli.

Případné změny nebo úpravy ukládací pošty pro Váš balík lze provést prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, přičemž je nutné znát číslo zásilky, které je zákazníkovi doručeno mailem v den expedice zásilky.
 
 
Poštovné + dobírka (platba při dodání) 89,- Kč + 29,- Kč (118,- Kč vč. DPH)
Poštovné (platba převodem, online platba kartou) 89,- Kč vč. DPH
Poštovné při objednávce nad 500,- Kč vč. DPH ZDARMA
 
 
 
ZÁSILKOVÁ SPOLEČNOST PPL
Zboží přepravní společnost PPL doručuje obvykle do 24 hodin po celé České republice. Poté, co zákazník obdrží mail se sdělením, že je jeho objednávka vyřízena a předána přepravci, může zákazník očekávat zásilku následující pracovní den.

Zboží je doručováno pouze v pracovní dny od 9 do 18 hodin. Přesný čas doručení zákazníkovi PPL sdělí telefonicky v den dodání zásilky. Pokud zákazník není přepravcem k zastižení, je mu do schránky vložena informace o dalším pokusu o doručení zboží. Jestliže ani při druhé snaze o doručení objednávky přepravce zákazníka nezastihne, je balík odvezen zpět odesílateli. Pomocí čísla balíku, které zákazník obdrží mailem, může svoji zásilku sledovat na stránkách www.ppl.cz.
 
Dopravné + dobírka (platba při dodání) 99,- Kč + 29,- Kč (128,- Kč vč. DPH)
Dopravné (platba převodem, online platba kartou) 99,- Kč vč. DPH
Dopravné při objednávce nad 3000,- Kč vč. DPH ZDARMA
 

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr