Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

Čidla

  • Barva
  • Materiál
  • Napětí
  • Stupeň krytí (IP)
  • Funkce
  • Výrobce
  • Dostupnost

Barva

Ostatní značky
bílá (64)
černá (8)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Materiál

Ostatní značky
plast (75)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Napětí

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (51)
IP44 (9)
IP54 (11)
IP55 (1)
IP65 (2)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (1)
Philips (2)
Steinel (50)
Ostatní značky
Greenlux (4)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Svítidla se senzorem - moderní a úsporné řešení u každého domu

17.10.2018 Magazín

Venkovní svítidla s čidlem jsou energeticky úsporná svítidla. Světelný snímač dokáže rozpoznat den a noc, zatímco pohybový senzor reaguje na pohyb. Pohybová čidla jsou mnohostranným pomocníkem každého majitele nemovitosti. Pokud potřebujete osvětlit zahradu, přístupové cesty nebo jiná nepřehledná místa okolo vašeho domu, kde netrávíte čas, ale pouze procházíte, vsaďte na pohybové čidlo.

celý článek
U vchodu do domu nebo garáže je vhodné mít nainstalované světlo s čidlem. Světlo je vybaveno pohybovým senzorem, takže se v určité vzdálenosti automaticky zapne. Světlo s pohybovým čidlem si v našem e-shopu můžete vybrat v různém designu a také s odlišným dosahem. 

Kromě čidel si v kategorii elektromateriál můžete koupit také zásuvky, konektory, topné rohože, ventilátory, spínače, hlásiče kouře a prodlužovací kabely

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i