Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Ochranné pomůcky

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Podkategorie: Ochranné pomůcky - vyberte podkategorii

Popis kategorie

Ochranné pomůcky - roušky, respirátory, rukavice a jiné


V této kategorii jsme pro vás připravili ochranné pomůcky jako jsou respirátory FFP2 a FFP3, jednorázové roušky, jednorázové rukavice, ÄR respirátory, dezinfekční gely na ruce či antigenní testy. Zboží si můžete zakoupit jednotlivě či v balení po více kusech. Například jednorázové roušky nabízíme v množství – 50, 100, 500, 1000 a 5000 ks.


Respirátor FFP2 s ochranným filtrem KN95 (N95) zachycuje aerosoly, prachové a smogové částice či pyl. Ochrana normy KN95 je doporučována Světovou zdravotnickou organizací (WHO) jako minimálním standardem ochrany. Respirátory jsou v různých barevných provedeních. V naší nabídce najdete i respirátor s výdechovým ventilem a uhlíkovým vláknem.

Masky na ochranu dýchacích orgánů třídy FFP3 poskytují maximálně možnou ochranu před znečištěným ovzduším. Tato třída filtruje karcinogenní a radioaktivní škodlivé látky a patogeny, jako jsou viry, bakterie a spory hub. Ergonomický tvar pro lepší přilnavost a kovová páska v oblasti nosu pro lepší dosah a těsnost. Příjemné na dlouhodobé nošení díky měkkým gumičkám.

Dětské roušky FFP2 a FFP3 nabízíme v různých barvách a s hravými dětskými motivy. Zakoupit si je můžete jednotlivě nebo v baleních po 20 či 50 kusech.

ÄR antiviral respirátor blokuje až 99,8% virů, bakterií, prachu a další nečistoty ve vzduchu, a to za pomocí Är Nanofiltru. Do dvou hodin se maska čistí sama, není nutné ji tedy často mýt. Díky ošetření tkaniny Eco Acqua Zero je povrch masky vodoodpudivý. Respirátor je lehký, pohodlný a vyroben v EU. Masky s nanofiltrem máme i pro děti. Od této firmy nabízíme se stejnými účinky i antiviral rukavice, které jsou příjemné na dotek a můžete s nimi ovládat i dotykové displeje.

Germicidní lampa je přenosná lampa sloužící k dezinfekci místností. Můžete ji využít doma, v hotelech, gastro provozech, kanceláři, škole, čekárně i na chodbách. Díky kombinaci ultrafialového světla a ozónu, je možné dosáhnout až 360° sterilizaci místnosti. UVC lampa zabíjí bakterie, roztoče a viry. Dezinfikuje přímo vlivem UVC záření, nepřímo pomocí plynu O3 (ozon). Je to velmi bezpečný a vysoce účinný způsob dezinfekce. Doporučený interval pro dezinfekci je 1 - 3x týdně. Germicidní lampy se liší svou výkoností, některé jsou vhodné pro menší místnosti a jiné zase pro větší prostory do 60m2.

Antigenní test na covid detekuje virové bílkoviny. Jde o tzv. „rapid antigen test“. Antigenní testy jsou rychlé a spolehlivé. Samotný odběr trvá cca 1 až 2 minuty a je stejný jako u PCR testu – výtěr nosní dutiny speciální tyčinkou. V nabídce máme i rychlý antigenní test na přítomnost COVID-19 ze sliu.

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i