Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Dílna

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Dílna


Každý správný kutil má dostatečně vybavenou dílnu podle svých potřeb a dovedností. Ale každému se může stát, že mu něco chybí nebo jen chce svoji dílnu obohatit něčím dalším. 


Ruční nářadí

Ruční nářadí patří mezi základní vybavení dílny a domácnosti. Jsou ti myšleny především například kladiva, kleště, klíče, vrtáky, celé sady ručního nářadí, ale i nejrůznější boxy a organizéry. Každé z těchto typů nářadí by mělo být z kvalitního materiálu pro pohodlí při práci a také pro dlouhou životnost.


Elektrické nářadí

Tento typ předem slouží k usnadnění práce. Často u něj nemusíte používat fyzickou sílu, protože to za vás udělá elektřina. Nabízíme vám AKU vrtačky, kleště, nůžky na plech, pilu, kompresory, odsávačky oleje a mnoho dalšího.


Ostatní montážní příslušenství

Kategorie věnovaná všem ostatním produktům, které se nevešly do našich kategorií s nářadím. Najdete tam vše co potřebuje k montáží svítidel, zásuvek, a mnoho dalšího.


Pracovní osvětlení

V kategorii Pracovní osvětlení najdete různé typy pracovních LED světel. Velká část LED světel pracovních je tvořena přenosnými reflektory, které jsou velmi účinné a nejlépe je využijete třeba na stavbách nebo prostě všude tam, kde potřebujete opravdu kvalitně osvětlit větší plochu. Také tu pro vás máme výstražná světla, majáčky nebo světelné odrazky. Ať už hledáte pracovní světla LED pro sebe domů, do dílny nebo do zaměstnání, mezi našimi pracovními svítidly si určitě vyberete.

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i