Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Čističky vzduchu a germicidní lampy

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Vše pro čistý vzduch - čističky a zvlhčovače vzduchu, germicidní lampy či difuzéry


Majitelé domácích zvířat či ti, kteří mají doma kuřáka nám jistě dají za pravdu, že mnohdy je tento druh pachu nepříjemný. Obzvlášť v teplých dnech nebo v přetopeném prostředí. A navíc pokud máte ještě k tomu doma alergika, je na problém zaděláno. Ovšem i tento problém má řešení. A to třeba takové, že si pořídíte čističku vzduchu. Ty odstraňují nepříjemné pachy, a navíc také alergeny. Takže nejen, že budete mít doma zdravější vzduch, ale také se budete cítit příjemněji a celkově se vám bude lépe dýchat. Některé čističky vzduchu a zvlhčovače mají i funkci ionizátor vzduchu.


Zvlhčovač vzduchu napomáhá při alergii, s dýchacími problémy, suchou kůží či suchými rty. Na našem e-shopu najdete různé druhy zvlhčovačů vzduchu. Nabízíme také aroma difuzéry, kde si můžete přidat esenciální olej dle vašich preferencí. A se světlem vám difuzér zpříjemní každý večer. Esenciální oleje nemusíte vždy přidávat, pak má difuzér čistě funkci jako zvlhčovač vzduchu.


Dalším populárním produktem jsou germicidní lampy, kterým se také říká UVC lampy. Germicidní lampa je přenosná lampa sloužící k dezinfekci místností, a to díky kombinace ultrafialového světla a ozonu (plynu O3). Vyberte si vhodnou germicidní lampu dle velikosti místnosti, kterou chcete dezinfikovat. Nabízíme také UV sterilizátory pro respirátory a menší předměty jako jsou například klíče, mobilní telefon, peníze.


V kategorii Domácnost najdete alkohol testery, bezpečnostní kamery, domovní zvonky, malé elektorspotřebiče, audio techniku, příslušenství pro PC a vše pro cestování jako jsou powerbanky, cestovní adaptéry, akční kamery, svítilny a čelovky.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i