Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Philips Hue

  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Philips HUE - Inteligentní osvětlení


Ovládejte své osvětlení na dálku! Díky Hue TAP budete moci ovládat všechna svá světla jediným tlačítkem. Navíc je Hue TAP kompletně přenosný. Můžete si jej pověsit na zeď, položit na vhodné místo nebo klidně nosit sebou. Hue TAP je revolucí v osvětlení vašeho domova. Ovládejte světla odkudkoliv. Philips Hue vám přináší přirozené, tlumitelné bílé světlo, které můžete ovládat ze svého telefonu. Se světly White a Color Ambiance máte světlo se 16 miliony barev a navíc se synchronizuje s videohrami, filmy i hudbou.


Simulace přítomnosti


Když pracujete dlouho do noci, můžete světla jednoduše zapnout i vypnout na dálku. Tak to bude vypadat, že jste doma, i když ve skutečnosti nejste. Svůj osobní osvětlovací systém Philips Hue můžete ovládat jednoduše bezdrátově odkudkoliv v domě. Perfektní tlumení Philips Hue vám nabízí přirozené, teplé bílé světlo se širokým využitím. Typ světla si můžete nastavit jakkoli se vám zamane.


Světlo jako budík


Funkce časovače vám umožňuje postupně nastavení světla měnit. Hue tak můžete použít třeba jako budík.


Vždy aktuální


Chytré osvětlení Philips Hue je založeno na energeticky úsporné, bezpečné a spolehlivé technologii ZigBee, která umí ovládat osvětlení. K můstku (Hue Bridge) Philips Hue můžete připojit až 50 žárovek a svítidel. Začněte jednoduše s jakýmikoli dostupnými startovacími sadami a začněte přidávat výrobky Philips Hue. Inteligentní osvětlení tedy můžete ovládat pomocí Bluetooth nebo aplikaci Hue Bridge.


 

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i