Přihlášení
Levý banner
Pravý banner
MENU
Porovnat
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Místnosti

/ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/prezent_logo_2021.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/rabalux_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/osram_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/GLOBO_logo_400px.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/toplight_logo.jpg

Nejprodávanější

Akce

Slevy týdne

Nejprohlíženější

Nové zboží

Popis kategorie

Osvětlení obytných místností všeho druhu i velikostí


Světlo do kuchyně

Nezbytným prvkem je určitě kvalitní osvětlení kuchyňské linky, které oceníte především u přípravy výborného oběda pro své blízké a nemusí to být pouze světlo pod linku. V této kategorii najdete jak klasická zářivková svítidla, tak i úspornější LED variantu. Také nezapomeňte na designový lustr do kuchyně nad jídelní stůl, který bude dotvářet atmosféru vaší kuchyně.


Světlo do koupelny

Nejen ženy ocení zrcadlo s osvětlením, které by určitě ve vaší koupelně nemělo chybět. Jedná se však o osvětlení, které často doplňuje hlavní stropní či nástěnná svítidla. V případě, že uvažujete o podhledových světlech, tak je určitě potřeba volit ta, která jsou přímo určena do koupelny a mají tak stupeň krytí, který je odolný vůči vodě.


Světlo do obýváku

Pro tento typ místnosti často volíme osvětlení v podobě lustru do obýváku, což pro každého z nás představuje trochu něco jiného. Někdo si zvolí designový kousek, který bude dominantou pokoje, jiný naopak zvolí stropní světlo, které se bude hodit k vybavení a pro někoho je zajímavou variantou moderní řešení v podobě závěsných žárovek.


Světla do ložnice a dětského pokoje

I zde máte na výběr z mnoha variant. Ať už hledáte stolní lampu do ložnice, která vám poskytne dostatek světla při čtení knihy nebo světýlka do pokoje pro své děti.


Ostatní světla

Na e-shopu najdete i další kategorie, které nabízejí chodbové osvětlení, světla na zahradu i terasu a netradiční průmyslové osvětlení.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i