Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Místnosti

/ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/prezent_logo_2021.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/rabalux_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/osram_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/GLOBO_logo_400px.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/toplight_logo.jpg

Nejprodávanější

Akce

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Slevy týdne

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nejprohlíženější

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nové zboží

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategorie

Osvětlení obytných místností všeho druhu i velikostí


Světlo do kuchyně

Nezbytným prvkem je určitě kvalitní osvětlení kuchyňské linky, které oceníte především u přípravy výborného oběda pro své blízké a nemusí to být pouze světlo pod linku. V této kategorii najdete jak klasická zářivková svítidla, tak i úspornější LED variantu. Také nezapomeňte na designový lustr do kuchyně nad jídelní stůl, který bude dotvářet atmosféru vaší kuchyně.


Světlo do koupelny

Nejen ženy ocení zrcadlo s osvětlením, které by určitě ve vaší koupelně nemělo chybět. Jedná se však o osvětlení, které často doplňuje hlavní stropní či nástěnná svítidla. V případě, že uvažujete o podhledových světlech, tak je určitě potřeba volit ta, která jsou přímo určena do koupelny a mají tak stupeň krytí, který je odolný vůči vodě.


Světlo do obýváku

Pro tento typ místnosti často volíme osvětlení v podobě lustru do obýváku, což pro každého z nás představuje trochu něco jiného. Někdo si zvolí designový kousek, který bude dominantou pokoje, jiný naopak zvolí stropní světlo, které se bude hodit k vybavení a pro někoho je zajímavou variantou moderní řešení v podobě závěsných žárovek.


Světla do ložnice a dětského pokoje

I zde máte na výběr z mnoha variant. Ať už hledáte stolní lampu do ložnice, která vám poskytne dostatek světla při čtení knihy nebo světýlka do pokoje pro své děti.


Ostatní světla

Na e-shopu najdete i další kategorie, které nabízejí chodbové osvětlení, světla na zahradu i terasu a netradiční průmyslové osvětlení.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i