Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Svítilny a čelovky

  • Nejprodávanější
  • Slevy týdne
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Podkategorie: Svítilny a čelovky - vyberte podkategorii

Popis kategorie

LED svítilny, čelovky a baterky


Když se řekne přenosná svítilna neboli také baterka, každý si vybaví nějakou situaci, kdy ji musel použít. Většinou se jedná o vypnutí elektrického proudu, kdy potmě pátráte po baterce nebo jak lítáte po zahradě se svítilnou, když jste byli malí.


Klasické LED baterky a příruční svítilny, které se drží v ruce znáte, ale možná vás zaujme i LED čelovka, která má mnoho způsobů využití. V každé domácnosti svítilny využijete, ať už jste kutil, cestovatel nebo sportovec. Běháte za tmy, protože jindy holt nemáte čas? Pak čelovka na běhání nebo LED náramek pro vás bude ideálním doplňkem. Čelovky využijete také při cestování, kdy za tmy potřebujete postavit stan nebo si něco uvařit, ale i při jakékoliv činnost, kde potřebujete mít volné ruce. Čelovky jsou skladné, lehké a díky výkonným LED diodám poskytují dostatečné množství světla, a to s malou spotřebou energie. LED čelovky jsou k dispozici v různých výkonech a většina z nich má i přepínatelné režimy (svítí různý počet diod).


LED montážní lampy využijete nejen při opravách v garáži, ale i v domácnosti. Jako kutilovi by se vám mohla hodit i LED lupa. V našem sortimentu dále najdete nabíjecí svítilny, led lampičky do USB a další svítilny vhodné pro kempování.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i