Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Obývák a ložnice

Nejprodávanější

Slevy týdne

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nové zboží

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategorie

Vyberte si správné světlo do obýváku a ložnice


V obýváku a ložnici trávíme mnoho času při různých aktivitách, a podle toho bychom měli vybírat i správné osvětlení. Jako centrální světlo můžete zvolit lustr do obýváku, kde na vás čeká velká nabídka od moderních lustrů až po klasické nebo rustikální lustry. Osvětlení v obývacím pokoji je dobré doplnit o nějaké vedlejší světlo jako je stojací lampa nebo stolní lampička, kterou oceníte při čtení knihy nebo luštění křížovky. Do ložnice se naopak hodí stropní svítidlo, které můžete doplnit o nástěnné osvětlení nebo stolní lampu.


V obývacím pokoji i ložnice jistě oceníte stmívatelné osvětlení, u kterého můžete měnit intenzitu světla, a užijete si tak chvilky odpočinku naplno. Velice oblíbenými se staly LED svítidla a LED pásky, kde si změníte intenzitu osvětlení i barvu světla. LED páskem si můžete podsvítit rám postele v ložnici i skříňku v obývacím pokoji. A k vaší úplné spokojenosti nabízíme i chytré žárovky, kterými můžete ovládat osvětlení na dálku pomocí mobilní aplikace nebo dálkového ovladače. Už nemusíte vstávat z postele nebo gauče, abyste zhasli světlo. Udělá to za vás chytrá žárovka!


V této kategorii najdete stropní ventilátory i stojací ventilátory, které vám zpříjemní léto a také audio techniku (bezdrátová sluchátka, reproduktory, FM rádio v retro stylu, gramofón), s kterou můžete poslouchat hudbu nebo oblíbené podcasty.


V našem e-shopu najdete světla, která mohou být v jednotném designu napříč místnostmi nebo se můžete opravdu vyřádit a pořídit si odlišná svítidla do každé místnosti. Ať už si vyberete designový lustr nebo bodovky je to na vás, v tom se meze nekladou!

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i