Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 1 000
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Obývák a ložnice

/ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/prezent_logo_2021.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/rabalux_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/osram_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/GLOBO_logo_400px.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/toplight_logo.jpg

Nejprodávanější

Akce

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Slevy týdne

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nejprohlíženější

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nové zboží

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategorie

Vyberte si správné světlo do obýváku a ložnice


V obýváku a ložnici trávíme mnoho času při různých aktivitách, a podle toho bychom měli vybírat i správné osvětlení. Jako centrální světlo můžete zvolit lustr do obýváku, kde na vás čeká velká nabídka od moderních lustrů až po klasické nebo rustikální lustry. Osvětlení v obývacím pokoji je dobré doplnit o nějaké vedlejší světlo jako je stojací lampa nebo stolní lampička, kterou oceníte při čtení knihy nebo luštění křížovky. Do ložnice se naopak hodí stropní svítidlo, které můžete doplnit o nástěnné osvětlení nebo stolní lampu.


V obývacím pokoji i ložnice jistě oceníte stmívatelné osvětlení, u kterého můžete měnit intenzitu světla, a užijete si tak chvilky odpočinku naplno. Velice oblíbenými se staly LED svítidla a LED pásky, kde si změníte intenzitu osvětlení i barvu světla. LED páskem si můžete podsvítit rám postele v ložnici i skříňku v obývacím pokoji. A k vaší úplné spokojenosti nabízíme i chytré žárovky, kterými můžete ovládat osvětlení na dálku pomocí mobilní aplikace nebo dálkového ovladače. Už nemusíte vstávat z postele nebo gauče, abyste zhasli světlo. Udělá to za vás chytrá žárovka!


V této kategorii najdete stropní ventilátory i stojací ventilátory, které vám zpříjemní léto a také audio techniku (bezdrátová sluchátka, reproduktory, FM rádio v retro stylu, gramofón), s kterou můžete poslouchat hudbu nebo oblíbené podcasty.


V našem e-shopu najdete světla, která mohou být v jednotném designu napříč místnostmi nebo se můžete opravdu vyřádit a pořídit si odlišná svítidla do každé místnosti. Ať už si vyberete designový lustr nebo bodovky je to na vás, v tom se meze nekladou!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i