Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Domovní zvonky, videotelefony

  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Bezdrátové zvonky do zásuvky a videozvonky


K domácnosti patří i venkovní prostory a aby se k vám nedostali nezvaní hosté můžete si pořídit bezdrátový zvonek. Zvonek se jmenovkou lze přichytit pomocí samolepící podložky a krabička odkud bude vycházet zvonění se umístí do zásuvky. Je to opravdu jednoduché. U bezdrátových zvonků si můžete vybrat melodii zvonění i hlasitost.


A pro ještě větší komfort a bezpečnost nabízíme také bezdrátový domovní zvonek s videotelefonem nebo také videozvonek, kde uvidíte, kdo na vás zvoní. A například u videozvonku Immax nejenže uvidíte, kdo na vás zvoní, ale můžete s dotyčným komunikovat, i když zrovna nebudete doma, a to skrz mobilní aplikaci. Videozvonek Immax má totiž zabudovanou WiFi. Už nehrozí, že vás doručovací služba nezastihne.


Nabízíme různé sady bezdrátových zvonků a zakoupit můžete i náhradní zvonek. Mohly by se vám hodit také baterie, které u nás seženete za skvělé ceny. Na našem e-shopu pořídíte i další vychytávky pro ochranu vašeho domova, a to třeba venkovní svítidla s čidlem pohybu či bezpečnostní kamery. V nabídce naleznete vnitřní, venkovní, ale také různé makety, které mohou zloděje odradit.

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i