Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Autožárovky

  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Podkategorie: Autožárovky - vyberte podkategorii

Popis kategorie

Autožárovky


Než se pustíte do výběru autožárovek, zjistěte si jaký typ žárovek (typ, patice, příkon, napětí, světelný tok) do světlometů potřebujete. Pro rychlejší orientaci jsme žárovky rozdělili na: autožárovky H7, autožárovky H4, autožárovky H1 a ostatní žárovky. U každé autožárovky najdete v parametrech potřebné informace, pro který typ světlometů je žárovka vhodná. Například: Typ žárovky H4, patice P43t-38, příkon zdroje 55W a napětí 12V.


Žárovky do světlometů si můžete zakoupit samostatně nebo v sadě. Doporučujeme výměnu žárovek v obou světlometech najednou, aby byl světelný výkon symetrický. Používají se pro dálková světla, přední mlhové světlo a potkávací světla. Signální žárovku použijete pro koncové světlo, postranní směrová a brzdová světla, ale můžete je využít i v interiéru auta.


V nabídce najdete také xenonové žárovky nebo se jim taky říká xenony či xenonová výbojka, které jsou určené do xenonových světlometů. A LED žárovky do auta využijete v interiéru vozu. Keramické provedení zajišťuje odolnost vůči světlu. A použít je můžete pro osvětlení registrační značky, osvětlení zavazadlového prostoru, dveřní světlo, dveřní bezpečnostní světlo a osvětlení odkládací přihrádky.


Motožárovky jsou žárovky určené do světlometů motocyklů. Motožárovka Philips nabízí až o 130% lepší viditelnost na silnici. Vysoká odolnost vůči otřesům do 10G. Žárovka je vyrobená z křemičitého skla. Motožárovka je plně homologovaná pro provoz na veřejných komunikacích a snadno vyměnitelná. Technologie UV-block chrání moderní čiré světlomety před škodlivým zářením.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i