Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Filtrování

Načítání filtru ...

Zobrazit víceZobrazit méně

Immax NEO

  • Nejprodávanější
  • Nejprohlíženější
Další nejprodávanější

Popis kategorie

Immax NEO - zabezpečovací systém a chytré osvětlení


Smart domácnost není jenom o inteligentním osvětlení, chytrých žárovkách či spotřebičích. Immax NEO přináší zabezpečovací systém pro váš domov v kombinaci s ovládáním chytrého osvětlení. Stmívatelné stropní svítidla a designové lustry na lanku jsou elegantním a funkčním řešením pro vaši domácnost. U světel Immax NEO můžete měnit intenzitu světelného toku (stmívání) a u některých i barvu osvětlení. Takže jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje i kuchyně. Navoďte si správnou atmosféru s chytrými svítidly Immax NEO.


Chcete ochránit svou nemovitost před nezvanými hosty? Není nic jednoduššího než si pořídit Immax NEO zabezpečovací systém. Magnetická čidla SMART upozorní na otevření dveří nebo okna. A pohybový senzor SMART zase ovládá světla či skupiny přístrojů automaticky při detekování pohybu. V případě narušení či neoprávněného vniknutí do vašeho obydlí je odesláno oznámení do chytrého telefonu či tabletu. Klíčenka SMART Zigbee Tuya s vyvýšenými tlačítky umožňuje intuitivní kliknutí, kde jednoduše můžete zamknout a odemknout svůj dům či byt a v případě nebezpečí zavolat pomoc. V našem sortimentu nechybí chytrá kamera ani video zvonek.


Svůj chytrý domov můžete ovládat hlasem, mobilem, tabletem (za pomocí smart aplikace Immax NEO) nebo dálkovým ovladačem Zigbee 3.0. Produkty jsou určené pro chytrou domácnost Immax NEO a další kompatibilní chytré produkty. Systém Immax NEO je plně kompatibilní se systémem Philips HUE pracující na platformě ZIGBEE 3.0. Kompatibilní také s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri zkratky, aplikace iOS, Android.

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i