Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Rustikální svítidla JUPITER a PREZENT

Datum: 29.5.2012

Rustikální osvětlení je stále velmi žádané a oblíbené, a to nejen pro svůj klasický vzhled.     Rustikální svítidla mají své specifické charakteristiky, kterými se nejen vzhledově liší od ostatních typů osvětlení. Význam slova rustikální znamená selský, venkovský. Právě tento dojem rustikální svítidla vytvářejí. Často jsou jimi vybaveny chalupy, venkovská stavení, domky. Není to ale pravidlem a mnoho bytů, uprostřed ruchu velkoměsta, je osazeno rustikálním osvětlením a dalšími doplňky. V dnešní uspěchané době je příjemné vytvořit si doma tradiční, klidnou atmosféru a jejím doplňkem jsou právě svítidla.

     Rustikální svítidla působí starožitně, ale za klasickým a tradičním designem se skrývají nejmodernější technické vymoženosti, kterými jsou tato svítidla vybavena. Na našem e-shopu naleznete krásné rustikální osvětlení výrobců JUPITER a PREZENT za absolutně bezkonkurenční ceny.
 
Svítidla JUPITER

Firma Jupiter vyrábí svítidla již od 70. let 20. století a soustředí se na osvětlení interiéru. Vybrat si můžete ze široké nabídky lustrů, nástěnných svítidel, lampiček a dalších typů. Osvětlení značky JUPITER je tvořeno klasickými materiály jako mosaz, patina, ručně foukaná skla, které vytvářejí tradiční a starožitný vzhled svítidel.

         


Svítidla PREZENT

Naše společnost PREZENT.CZ s.r.o. sídlící v Blansku nabízí široký sortiment jak interiérového, tak venkovního osvětlení. Rustikální svítidla PREZENT jsou skvělou volbou, pokud si přejete spojit klasický vzhled a moderní technické vybavení.

              

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.