Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Rustikální lustry

Nemazat

  • Barva
  • Materiál
  • Patice
  • Počet žárovek
  • Max. příkon zdroje
  • Stupeň krytí (IP)
  • Výrobce
  • Dostupnost

Barva

Ostatní značky
antracit (5)
béžová (76)
bílá (189)
bronzová (129)
černá (96)
červená (6)
čirá (52)
fialová (3)
hnědá (126)
měděná (13)
modrá (2)
patina (150)
růžová (2)
šedá (8)
zelená (10)
zlatá (194)
žlutá (3)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Materiál

Ostatní značky
beton (2)
dřevo (40)
kov (580)
plast (24)
sklo (325)
textil (23)
vitráž (2)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Patice

Ostatní značky
E14 (212)
E27 (375)
G4 (2)
G9 (3)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Max. příkon zdroje

Potřebujete opravdu výkonné svítidlo? Pomocí filtru maximální příkon zdroje si můžete zvolit přesně tu správnou možnost. Hodnoty jsou uvedeny v jednotkách wattů (W) a vyjadřují maximální příkon jednoho světelného zdroje (žárovky).

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (546)
IP33 (7)
IP44 (5)
IP54 (1)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (68)
Globo (47)
Philips (1)
Prezent (5)
Ostatní značky
Argon (18)
Artcrystal (34)
Ideal Lux (6)
Jupiter (106)
KEMAR (93)
Lucide (6)
Rabalux (85)
Top Light (12)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.
Rustikální lustry disponují dokonale historickým vzhledem, který spolu s povrchovou úpravou z patiny učiní z lustru naprosto dokonalý doplněk interiéru, jež uvítají nejen milovníci historie.

Pokud vás už nebaví křiklavé barvy a roztodivné tvary osvětlení, jsou rustikální lustry určeny právě vám. V dnešní době se totiž stávají čím dál více vyhledávanějšími. A to nejen pro svůj jedinečný starožitný vhled, ale především pro jejich technické vlastnosti, které dosahují té nejvyšší kvality. 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.