Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Lustry

Datum: 25.1.2013

Kvalitní hlavní osvětlení pro Váš domov Vám zaručí některý z široké řady našich lustrů

Lustry jsou chloubou našich domů či bytů. Bývají nejčastěji používány jako hlavní osvětlení celé místnosti. Jsou však také perfektní dekorací, která Vám může Váš dům opravdu neuvěřitelně zpestřit. Lustry můžete skvěle sladit také s nábytkem.
 
Pokud máte doma nábytek, který je spíše starožitný, skvěle se k němu bude hodit některý z našich rustikálních lustrů. Právě rustikální svítidla jsou starožitnému stylu velmi podobná. Samozřejmě tu najdete nejen rustikální lustry, ale také další rustikální svítidla, která můžete skvěle zkombinovat.
 
Naopak vyznavači moderního stylu, kteří mají rádi buď jednoduché nebo někdy i nevšední a zajímavé tvary, jistě uvítají nabídku lustrů moderních, které perfektně zapadnou do moderně vybavených interiérů. Tyto lustry můžete samozřejmě vybírat do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a samozřejmě nejen tam.
 
Určitě mnoho z Vás máte jistě rádi něco nevšedního, neobyčejného a zajímavého. Právě pro ty z Vás je tady nabídka lustrů vitrážových, které tohle všechno splňují. Vitrážové lustry Tiffany jsou skutečně jedinečné. Jsou složeny s různobarevných úlomků skla, které právě těmto vitrážovým lustrům dodávají opravdu mimořádný vzhled.
Kromě těchto lustrů jich najdete v naší nabídce jistě ještě mnoho dalších. Výběr je skutečně jen na Vás.                                                            

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.