Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Koupelnová svítidla

Datum: 8.3.2013

Koupelnová svítidla neplní jen funkci osvětlovací techniky, nýbrž i funkci estetickou a relaxační.

Koupelnová svítidla patří a řadí se do své vlastní kategorie a důvodem je to, že musejí splňovat určitá, zvláštní a pevně daná kritéria. Co tím máme na mysli? Koupelna je místnost, kde se běžně potýkáme s vlhkostí a vodou, která nám mnohdy cáká i po celé koupelně. A právě tato fakta by mohla být nebezpečná jak pro nás, tak pro svítidla, pokud by nebyla chráněna právě proti vodě či vlhkosti. Takové ochraně se říká IP krytí svítidla, které nám poukazuje na to, jak moc je svítidlo chráněno. Ideální hodnota krytí, při použití svítidla v koupelně by mělo být IP44 a vyšší.
 
Hlavním osvětlením místnosti jsou běžně koupelnová stropní svítidla, které dostatečně osvětlí danou plochu. Mnohdy jsou na kombinované spolu s nástěnnými svítidly, bodovým osvětlením, či obrazovými svítidly umístěnými nad nebo vedle zrcadla.
 
Právě svítidla, dokáží v koupelně navodit příjemnou a relaxační atmosféru při večerní koupeli nebo ranní hygieně. Není však na škodu se při výběru koupelnových svítidel poradit s odborníkem.
                            

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.