0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Přihlášení
Registrace
Levý banner
Pravý banner

Zavolejte nám, jsme tu pro Vás

515 555 112 (Po-Pá, 7-18:00 hod.)
MENU
0 0
Nakupte ještě za 500
a dopravu máte ZDARMA.
Kategorie

Reklamační formulář

O nákupu

Lucie

Pokud Vám zboží již přišlo nefunkční, nebo přestalo fungovat až v průběhu používání, určitě nám dejte vědět pomocí reklamačního formuláře.

Reklamační formulář můžete využít, pokud vám zboží již přišlo nefunkční, nebo pokud přestalo fungovat během běžného používání.
U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu, má zákazník (spotřebitel) do 2 let od doručení zboží, nárok na jeho reklamaci. U některých produktů může být tato lhůta v rozmezí od 3 do 5 let. Tato skutečnost je uvedena vždy u každého produktu jednotlivě nebo je stanovena v obchodních podmínkách. Na jaké vady se reklamace vztahuje si můžete přečíst v reklamačním řádu.
 
Jak postupovat, v případě, že chcete reklamovat zboží:
  • Stáhněte si ZDE reklamační formulář. Formulář vytiskněte a vyplňte. (Popřípadě jej nejdříve vyplňte a až pak vytiskněte).
  • Vyplněný a vytištěný formulář vložte do balíčku, ve kterém nám vracíte zboží. Pokud nám vracíte více balíčků, vložte formulář do každého z nich.
  • Balíček nám zašlete na adresu sídla firmy (Donoci s.r.o., Pražská 2532/4, Blansko 678 01). Nezasílejte jej prosím na dobírku!
  • Před odesláním svítidla k reklamaci nás prosím kontaktujte pomocí online formuláře na našich stránkách, děkujeme.
 
Pokud máte k reklamaci jakékoli dotazy, využijte prosím náš kontaktní formulář. Po zaslání dotazu Vám na e-mail přijde kopie s vaším dotazem. V e-mailu bude také uvedeno přidělené číslo vašeho dotazu. Pro urychlení vyřízení reklamace prosím připište toto číslo kamkoli do reklamačního formuláře.

Autor článku:

Lucie
Lucie Produktový specialista

Lucie je specialistkou marketingu se zájmem o interiérové osvětlení. Pravidelně pro vás chystá články se zaměřením na osvětlení interiéru, nové trendy a především tipy, jak na to, aby byl váš domov útulný a zároveň krásně osvětlený.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Vše okolo svítidel, tipy, vychytávky a návody. Jednou za čas přímo do e-mailu.

Odhlásit odběr