Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Ochrana osobních údajů

Datum: 29.4.2016

Společnost Rent funguje díky Vám, našim partnerům a zákazníkům. Velmi dobře si uvědomujeme jakou důvěru do společnosti vkládáte a díky tomu jsme zavázáni Vám poskytovat jen ty nejlepší služby a s tím i související ochranu osobních údajů. Tyto informace jsou nezbytné pro evidenci k naši společné obchodní spolupráci.
 
Zákazník dává souhlas k shromáždění osobních údajů na základě registrace či nákupu svítidel, kterými se naše firma Rent zabývá. Pro nás jsou důležité pouze dodací a fakturační údaje včetně kontaktních údajů jako telefonního čísla a emailové adresy uživatele, které jsou získávány za účelem zaslání zboží zákazníkovi, reklamace či komunikace se zákazníkem.
 
Zavazujeme se s těmito informacemi nakládat odpovědně, decentně, v rámci zákonů a předpisů. Dále jsme povinni neposkytovat osobní informace o zákazníkovi jakýmkoliv třetím osobám vyjma dopravců.
 
Povinnosti vůči Vám bereme velmi vážně, důvěrně a respektujeme soukromí zákazníků.
 
Ochrana osobních údajů je v České republice regulována zákonem č. 101/2001 Sb., o ochraně osobních údajů a tento zákon naše společnost přísně dodržuje.

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.