Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Stropní svítidla

Datum: 22.5.2014

Stropní svítidla, někdy též nazývaná jako stropnice, naleznou využití v každém interiéru.

Stropní svítidlo, někdy též nazývaná jako stropnice, naleznou využití v každém interiéru.

Stropní svítidla mají velké zastoupení mezi osvětlením v domovech a jiných interiérových prostorech. Je to především díky tomu, že se stropní svítidla vyrábí v mnoha designech a barevných provedeních. Lze je tak skvěle kombinovat s jakýmkoli dalším osvětlením či zařízením v interiéru.

Stropní svítidla jsou mnoha druhů – křišťálová, koupelnová, dětská, vitrážová, rustikální,… Vybere si opravdu každý.  Ti, kteří mají rádi spíše klasický design interiéru, těm doporučujeme shlédnout nabídku klasických stropních svítidel. Kdo naopak svůj domov, kancelář či jiné prostory ladí do moderního designu a má rád nejnovější trendy, barvy apod. ten ať se podívá na nabídku moderních stropních svítidel

Ač jsou stropní svítidla již z podstaty věci určená na strop, mnohdy je lze umístit i na stěnu. Bezpečně to poznáte dle názvu svítidla. Pokud se dozvíte, že je to nástěnné stropní svítidlo, pak je pouze na vás, zda jej umístit na svislou či vodorovnou stěnu.
 
Koupelnová stropní svítidla se řadí do speciální kategorie. Nejde tu totiž pouze o vzhled, ale i o ochranu před vniknutím vody. Stropní svítidla do koupelny proto vybírejte opravdu s rozvahou a vždy dbejte na dostatečnou výši IP krytí. Minimální IP by mělo být 44.

Stropní svítidlo představuje úžasný prvek pro dokonalé osvětlení interiéru. Nezapomínejte na ně!

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.