Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Stínítko na lampu – dopřejte vašemu interiéru změnu

Datum: 27.1.2016

Chcete vnést svěží vítr do vašeho bytového interiéru, ale nemáte peníze na to, abyste si pokaždé kupovali nové kusy nábytku? Nápadité stínítko je ideálním řešením.

Chcete vnést svěží vítr do vašeho bytového interiéru, ale nemáte peníze na to, abyste si pokaždé kupovali nové kusy nábytku? Nápadité stínítko lampy je ideálním řešením, jak pokoj zajímavě a levně oživit.

Stejná lampa pokaždé jinak

Očekáváte seriózní návštěvu a chcete, aby váš pokoj tonul v atmosféře elegantní starosvětskosti? A hned na druhý den pořádáte uvolněný večírek pro přátele, jehož náladu byste chtěli dokreslit veselými barevnými vzory? S vyměnitelnými stínítky na lampu to není žádný problém. S nápaditým stínidlem můžete vzhled vašeho pokoje měnit, kdykoliv se vám zamane.
Designová stínítka na lampy

Stínidlo na lampu ovlivňuje barvu světla

S nápaditým stínítkem můžete dát vašemu světlu punc designové lampy. Rovněž si můžete u vaší stojací lampy do obývacího pokoje či stolní lampičky pohrát s barvou vydávané záře. Je prokázáno, že barvy mají velký vliv na lidskou psychiku a mohou ovlivnit vaši náladu. Zajímalo by vás, jaký mají jednotlivé barvy vliv na víš stav mysli? Například červené stínítko vytvoří příjemnou narudlou záři, která podporuje smyslnost a vášnivost. Je tedy vhodná pro večer strávený s vaší polovičkou. Pokud se cítíte vystresovaní po dlouhém pracovním dni, namodralá záře vás uklidní. Když se cítíte skleslí, náladu vám zvedne svítidlo s oranžovým stínítkem, jelikož oranžová barva povzbuzuje radostné pocity.

Níže najdete naši nabídku stínidel na stolní a stojanové lampy. Nezapomeňte, že máme k dispozici i samostatné lampové nohy

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.