Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Senzorová svítidla

Datum: 16.1.2013

Pořiďte si senzorové osvěltení právě teď, ušetříte si čas i peníze.

Určitě se Vám to taky stalo…Odešli jste z domu a vzpomněli jste si, že jste zapomněli zhasnout světlo. V dnešní moderní době, kdy jde technika stále dopředu, je však i tenhle problém snadné vyřešit. Pořiďte si svítidlo s čidlem, které se samo zapíná, když zaznamená pohyb a jakmile opustíte místnost, samo se zase vypne. Svítidla s čidlem neboli jinak zvaná také senzorová svítidla Vám ušetří opravdu spoustu peněz vydaných za elektrickou energii a také času, který strávíte tím, že se musíte vrátit, abyste světla vypli.
Rozdíl poznáte určitě sami, jakmile Vám přijde vyúčtování za elektrickou energii. Budete jistě mile překvapeni. 
 
Tato svítidla skvěle zapadnou například do chodeb, kde bývá pohyb většinou velmi častý. Nebo například do garáží a sklepů, kde kvůli velké tmě jistě šmátráte po vypínači a někdy je skutečně obtížné ho najít. Se senzorovým svítidlem se tohohle už nemusíte bát.
 
Máme tu ale nejen senzorová svítidla do interiérů, ale také do Vašich venkovních prostor.
Venkovní senzorová svítidla jsou velmi bezpečná, takže se umístění ven nemusíte rozhodně bát. Pokud si pořídíte senzorové svítidlo do Vašich interiérů či venkovních prostor, jistě nebudete litovat.

                                           

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.