Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Rozsviťte si koupelnu!

Datum: 23.2.2012

Kuchyň, obývací pokoj či ložnice, všude máte jistě dokonalé osvětlení. Ale co koupelna? Dopřejte ji proto kvalitní koupelnové osvětlení!

Koupelnová svítidla jsou velmi specifickým typem svítidel a to proto, že musí splňovat zvláštní, pevně stanovená kritéria. Neboť jen svítidlo do koupelny se musí potýkat se zvýšenou vlhkostí či možnému kontaktu s vodou. Z tohoto důvodu je tedy nejdůležitějším kladeným požadavkem na koupelnová svítidla stupeň krytí neboli jinak řečené IP. To nám říká jestli a jak moc je osvětlení chráněno před vlhkem a vodou.

Centrální neboli hlavní osvětlení koupelnové místnosti je téměř vždy kombinované spolu s doplňkovým osvětlením a to proto, že samotné centrální svítidlo nedokáže zajistit dostatečné osvětlení celé koupelny. Jako hlavní centrální osvětlení se nejčastěji volí stropní světlo, či bodové světlo. Doplňková svítidla jsou pak většinou svítidla nástěnná připevňována kolem umyvadla či zrcadlové plochy.

Svítidla do koupelny jsou vyráběna tak, aby navodila příjemnou, relaxační atmosféru při večerní koupeli či ranní hygieně. Proto jsou koupelnová svítidla vyráběná v decentních, světlých častokrát hlavně v bílých barvách, která spolu v kombinaci s kovovými prvky, pak působí velmi elegantně a vkusně. Avšak je dobré mít na paměti, že při pořizování koupelnových svítidel bychom se měli poradit o výběru světel s odborníkem.

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.