Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Relaxujte se stojacími lampami

Datum: 22.10.2011

Přichází podzim a s ním pochmurné, studené počasí. Nejvyšší čas užít si relax s knížkou nebo u televize.

A co k takovému relaxování potřebujete? Ano v první řadě čtivou knihu či napínavý film, ale především také kvalitní osvětlení! Pořiďte si novou stojací nebo stojanovou lampu.

Stojací lampy jsou sice prostorově náročnější než lampy stolní, avšak kromě osvětlovací funkce plní i funkci dekorační. A v dnešní době nekonečných barev a tvarů to platí dvojnásob. Jejich způsob osvětlení je založen na zcela jiném principu než u lustrů či jiných stropních svítidel. Světlo je totiž mířeno směrem vzhůru a prostor je tak osvětlován odraženým světlem, které neoslňuje a vytváří velice příjemnou atmosféru. 

Některé stojací a stojanové lampy jsou navíc nastavitelné. A to jak jejich jas, tak třeba tok světla, zda má svítit dolů, vzhůru či do strany. Co se týče varianty stojanové lampy, jak již bylo zmíněno, existuje tolik typů, že si rozhodně vybere každý z vás. Tradiční jsou lampy ve stylu Art Deco, popřípadě Tiffany, v dřevěném provedení s textilním stínítkem se vzory, nebo ilustracemi. V současnosti se využívají spíše jednoduché, za to však elegantní tvary, napříkladí lampy v etnostylu, nebo v přísně geometrických tvarech.Náš e-shop nabízí nespočet druhů, stylů, barev a velikostí. Stačí si jen vybrat!

A pokud byste si náhodou nevěděli rady, jaké svítidlo zvolit, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme!

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.