Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Ratanové osvětlení

Datum: 27.9.2012

I proutěná, klasická svítidla mohou Vaše prostory rozzářit z údivem a být tak chloubou zejména Vašich chatek či chalup.Jistě Vám Vaše babičky či prababičky vyprávěly o době, kdy pletly z proutí. Tuhle minulou, ale jistě překrásnou dobu nám připomínají právě ratanová neboli proutěná svítidla. Ratan má opravdu vynikající vlastnosti mezi které řadíme v první řadě skutečnost, že i přes jeho velmi nízkou hmotnost je opravdu stabilní a pevný. Jeho pevnost nabírá na větší intenzitě také barvením a lakováním, čímž také dostanou ratanová svítidla různé odstíny a barvy, ze kterých si potom můžete dlouhé hodiny vybírat právě takové svítidlo, které se Vám líbí nejvíce.
 
Ratanová svítidla Vám mohou ze všední domácnosti vykouzlit domácnost výjimečnou a neobyčejnou. Při pohledu na ně Vás hned okouzlí přírodní materiály. Ratanové lustry Vám připomenou venkov a krásnou čistou přírodu, na kterou se v dnešní době již poněkud zapomíná.
 
Ratanová svítidla najdou svoje uplatnění nejčastěji například na chatách, chalupách či na venkovských staveních. To ale v žádném případě neznamená, že se ratanové osvětlení nehodí do domácnosti. Právě naopak. Tato svítidla skvěle padnou jak do kuchyně, ložnice, tak i do obývacího pokoje. Z ratanových svítidel si můžete pořídit ratanové lustry, ratanová nástěnná svítidla nebo také ratanové stolní lampičky, které jistě oceníte například na nočním stolku v ložnici, dětském pokoji, nebo také v obýváku, kam si jistě rádi usednete k televizi nebo jen tak do křesla s knihou.

Pokud chcete zaručenou kvalitu a velký výběr z pohodlí domova, vyberte si na našem e-shopu lustr dle Vašeho vkusu. Kromě lustrů ratanových tu najdete také mnoho dalších svítidel různých typů, barev i tvarů do každé domácnosti.
 
                

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.