Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Přidali jsme do sortimentu nové lampy

Datum: 27.8.2015

Sháníte moderní stolní nebo stojací lampu? Podívejte se na fotografie našich nových svítidel a nechte se inspirovat.

Sháníte moderní stolní nebo stojací lampu? Podívejte se na fotografie našich nových svítidel a nechte se inspirovat. 

V kurzu je retro a minimalismus

Naše nové lampy pocházejí především od renomovaných značek jakými jsou Eglo, Philips a Ideal Lux. Konkrétně na prvním obrázku jsou vidět nástěnné a stolní lampy Newton, pro něž je charakteristický retro styl. Velmi netradiční tvar – kostku– mají stolní LED lampy Kubiz od výrobce Philips Massive. Na výběr je z dvojího typu dřeva: tmavého a světlého. 


Nástěnné a stolní lampy NewtonDesignová LED stolní lampa Kubitz
 

Převažuje používání LED technologie

Minimalistický styl je nyní trendy u stolních lamp určených do kanceláří nebo ke čtení do ložnic. Používají se ohebné (husí) krky, díky nimž lze stínidlo lampičky otáčet podle potřeby. Z novinek, které můžete vidět na levém obrázku, jmenujme LED lampy z kolekce Swan. Jsou k dispozici v několika barvách a mohou mít klasický pevný stojánek, nebo je připevnění pomocí klipsu. Úspornou technologii LED využívají i lampičky Eron (na obrázku vpravo), které byly dokonce oceněny profesionálními designéry za svůj vzhled. Velmi pěkné jsou také nové LED lampičky Piculet (na spodním obrázku), jež jsou inspirovány siluetou datla. 

LED stolní lampa SwanLED lampička na stůl kolekce Eron

LED stolní lampa Piculet
 

Praktický je u stolních lamp stmívač

Pokud potřebujete v ložinici různou intenzitu osvětlení, například ke čtení silnější světlo a pak na relax slabší, jsou nevhodnější stolní lampy se stmívačem. Na levém obrázku je vidět lampa Tulmis. Od výrobce Philips Lirio máme novinku také v podobě stojací lampy Lucebar. Ta je vysoká téměř 1,8 metru, takže interiér velmi obzvláštní a poskytne také hodně světla. 

Stolní lampa se stmívačem TulmisStojací lampa LED Philips Lucebar

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.