Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nástěnná svítidla do interiéru i pro venkovní použití

Datum: 21.8.2014

Centrální osvětlení je na místě, ale stále to není ono? Pořád v místnosti není takové osvětlení, jaké si představujete? Sáhněte po nástěnných svítidlech, dodají tu pravou míru světla.

Centrální osvětlení je na místě, ale stále to není ono? Pořád v místnosti není takové osvětlení, jaké si představujete? Sáhněte po nástěnných svítidlech, dodají tu pravou míru světla a skvěle doplní interiér.

Nástěnná svítidla řadíme mezi doplňková svítidla. Ta mají za úkol doplnit hlavní osvětlení místnosti a osvětli pouze vybraná místa jako je čtecí koutek, zajímavý detail místnosti či pracovní stůl. Mezi doplňkové osvětlení se dále řadí také různé bodovky, podhledová svítidla či třeba LED pásky.

Nástěnné svítidlo BLACK JACKNástěnné svítidlo CRYSTAL 6xG4/12V/10W

Nástěnná svítidla umožňují flexibilní použití kdekoli v interiéru. Také široká škála barev, tvarů a použitých materiálů zaručuje, že svítidlo jednoduše sladíte s ostatním zařízením. Pokud zvolíte výraznější designový kousek, získáte tak nejen požadované osvětlení interiéru, ale také zajímavý doplněk interiéru.
Pojem nástěnné svítidlo mnohým z nás evokuje představu klasické „placky na zdi“. Avšak rádi bychom zdůraznili, že nástěnným svítidlem může být i bodovka či lampička umístěná na zdi. U venkovních svítidel se často setkáváme s různými lucernami a zdobenými svítidly.

Jak vybírat nástěnná svítidla? Pro ty do interiéru platí pouze dvě věci – váš vkus a finanční možnosti. Vybírejte dle toho, co se vám líbí a především hodí do interiéru. Při výběru venkovního nástěnného svítidla je potřeba dbát na dostatečné IP krytí. Tedy ochranou před vodou a drobnými částicemi. Nástěnná svítidla určená do exteriéru by měla mít minimálně IP 44.

Venkovní reflektor ALEGA 1xR7s/400WSTEINEL 617813 - Senzorové nástěnné svítidlo L 15 1xE27/60W černá

Nástěnná svítidla představují užitečné pomocníky při osvětlování vašeho domu i zahrady. Využijte našich velkých slev a vyberte si to pravé!

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.