Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nástěnná svítidla

Datum: 19.5.2014

Centrální svítidlo přímo vyžaduje osvětlení doplňkové. A k tomu se více než hodí nástěnná svítidla.

Centrální svítidlo přímo vyžaduje osvětlení doplňkové. A k tomu se více než hodí nástěnná svítidla.

Nástěnné svítidlo v první řadě plní funkci doplňkového osvětlení, v druhé řadě doplňují design vašeho interiéru. Nástěnná svítidla najdou své uplatnění snad opravdu všude. Záleží pouze na vás, do které místnosti zrovna osvětlení potřebujete.

Nástěnné osvětlení disponuje širokou škálou barevného provedení. Stejně tak i použitý materiál je opravdu rozmanitý. Setkat se můžete s kovem, sklem, křišťálem, plastem, hliníkem a mnoha dalšími. Povrchová úprava je nejčastěji z chromu či niklu.

Nástěnné svítidlo využijete kdekoli v interiéru. Obývák, ložnice, kuchyně, koupelna, dětský pokoj. Zde všude lze nástěnné svítidlo umístit. Avšak v případě dětského pokoje dejte pozor na výběr materiálu. Ten by měl být především vysoce odolný vůči jakémukoli poškození a pádu. Dále by pak měl splňovat všechny bezpečnostní podmínky a atestace. Nástěnné svítidlo do dětského pokoje velice často zdobí různí pohádkoví hrdinové, zvířátka či veselé zbarvení. Vaše ratolesti tak budou určitě z nového svítidla doslova nadšené.
 
Nejen děti si však přijdou na své při výběru osvětlení. V naší nabídce najdete nástěnná svítidla do každé místnosti. Pokud máte rádi klasiku, jistě si vyberete z naší nabídky klasických nástěnných svítidel. Klasická nástěnná svítidla, stejně tak jako každý typ svítidel lze vhodně kombinovat s ostatními svítidly a to například s lustry. Klasická svítidla můžete umístit snad opravdu kamkoliv, do kterékoliv místnosti.

Nástěnné svítidlo je pomocník při osvětlování každého interiéru.
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.