Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Nástěnná svítidla

Datum: 4.9.2012

Hledáte svítidla, která by doplnila Vaše hlavní osvětlení? Nástěnná svítidla jsou vhodným řešením. Podívejte se na naší nabídku nástěnných svítidel, určitě si vyberete.


Nástěnná svítidla


Nástěnná svítidla jsou oblíbeným typem osvětlení, které je vhodné jako doplnění k centrálnímu osvětlení místnosti, ale může být využito i jako hlavní osvětlení. Nástěnná svítidla prakticky doplňují hlavní osvětlení místnosti jako jsou lustry nebo stropní svítidla a společně tak vytvoří dokonalé osvětlení pokoje. Nástěnná svítidla mohou sloužit i jako designový doplněk, v naší nabídce e-shopu nabízíme křišťálová svítidla, která se stanou středem pozornosti a výrazným symbolem v místnosti. Nabízíme i klasická nástěnná svítidla, která dokonale splynou s jakýmkoli zařízením bytu či domu. Moderní svítidla jsou určena do moderně zařízených bytů.


     

 
Do koupelny jsou určeny nástěnná svítidla s vyšším IP krytím, které je odolné proti vodě a jsou tak určeny do koupelny. Svítidla s vyšší IP ochranou, která svítidlo chrání proti vodě a prachu jsou pro venkovní použití. Dále v našem e-shopu nabízíme dětská nástěnná svítidla, solární nástěnná svítidla a ratanová nástěnná svítidla.

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.