Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Moderní svítidla – skvost interiéru

Datum: 9.4.2014

S rostoucí oblibou moderně zařízených interiérů, zažívají boom i moderní svítidla. A právě proto neustále rozšiřujeme jejich sortiment.

S rostoucí oblibou moderně zařízených interiérů, zažívají boom i moderní svítidla. A právě proto neustále rozšiřujeme jejich sortiment.

Moderní osvětlení je hlavně otázkou designu. Dominuje jim především chromová povrchová úprava a lesklé materiály jako je sklo a kov. Potkat můžete i lehká plastová svítidla v pestrobarevných barvách.

V naší nabídce naleznete spoustu osvětlení moderního typu. Jsou to například lustry, lampy a lampičky i stropní svítidla. Každé ze svítidle disponuje jedinečným vzhledem i zpracováním. Objevují i materiály jako je křišťál, mosaz, foukané sklo i dřevo.

Pokud hledáte sadu osvětlení takovou aby vám spolu svítidla ladila, i to není žádný problém. Nabízíme jak série moderních svítidel do obývacích pokojů a přilehlých místností jako jsou jídelny či kuchyně, tak i třeba do ložnice či pracovny.

Žijte moderně – sviťte moderně. 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.