Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Lustry

Datum: 16.8.2012

Lustr plní funkci hlavního osvětlení místnosti, proto by neměl chybět v žádném obývacím pokoji. Z naší široké nabídky lustrů si určitě vyberete vhodný lustr do vašeho pokoje.Lustry
K hlavním typům osvětlení pokojů patří lustry, které se hodí do obývacích pokojů, které dokáží rozzářit a dodají jim  potřebnou eleganci a osvětlí celý pokoj. V našem e-shopu naleznete širokou škálu lustrů mnoha typů, barev a tvarů. Nabízíme klasické lustry, moderní lustry, křišťálové lustry, ratanové lustry, dětské lustry, kuchyňské lustry, vitrážové lustry a venkovní lustry.
 
Křišťálové lustry
K nejoblíbenějším lustrům patří bezesporu lustry křišťálové, které se stanou dominantou místnosti. Jsou výrazným dekorativním prvkem a díky své eleganci nejdou přehlednout. Křišťálové lustry mají jedinečnou schopnost odrážet světlo a dokáží tak rozsvítit celou místnost.
 
      


Dětské lustry
V žádném dětském pokojíčku by neměl chybět dětský lustr, který plní funkci hlavního osvětlení místnosti a zároveň je originálním prvkem místnosti. V naší nabídce máme lustry s pohádkovými motivy a v provedení různých zvířátek, letadýlek, autíček a mnoho dalších tvarů, které skvěle dotvoří atmosféru v dětském pokoji, aby se v něm Vaše dítě dobře cítilo a zároveň splňovalo jeho specifické požadavky. Do výběru dětského lustru je nezbytné zapojit i Vaše dítě.

       
 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.