Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Kuchyňské osvětlení

Datum: 2.7.2012

Kuchyň spolu s jídelnou jsou nejrušnějšími místnostmi v domě a jsou srdcem každého domova. Při scházení s rodinou a přáteli bychom se měli cítit příjemně v decentně osvětlené místnosti.


      Osvětlení kuchyně a jídelny by mělo splňovat určitá kritéria a požadavky. Ať se jedná o funkčnost či vzhled. Mluvíme o centrálním a pomocném osvětlení prostoru a pracovní plochy. Kuchyňská svítidla mají jiné vlastnosti než osvětlení jídelny a je to logické. Během přípravy pokrmů a práci v kuchyni potřebujeme dostatek intenzivního světla, především pro naši bezpečnost. Jídelní část neklade tak výrazný důraz na intenzitu světla, ale důležitý je vzhled svítidla a decentní intimní osvětlení, které zajišťuje.

Kuchyňská svítidla

     Náš e-shop nabízí funkční osvětlení, z něhož můžete vytvořit ucelené řady, včetně zásuvkových boxů určených pro osvětlení kuchyňské linky. Svítidla jsou vyráběna v sériích, které tvoří ucelený soubor osvětlení, a jejich výběrem neuděláte chybu ve sladění interiéru. Nejoblíbenějším kuchyňským svítidlem jsou zářivky. Jsou úspornější variantou oproti klasickým žárovkám. Kuchyňská svítidla také musí splňovat určitá bezpečnostní kritéria – vyšší IP krytí (kvůli vlhkosti), atd.
 
                      


Svítidla do jídelny

    Osvětlení jídelny by mělo splňovat spíše požadavky vzhledové a vhodného umístění. Klasicky volíme centrální osvětlení místnosti umístěné nad jídelním stolem, nejčastěji lustr. Centrální svítidlo bývá doplněno dalšími typy osvětlenínástěnná svítidla, lampy. Opět bychom měla dbát na vhodnost sladění jednotlivých svítidel a vybírat spíše osvětlení podobné, ze stejné série.

                        
     Inspirujte se již dnes na našem e-shopu a vyberte si to nejlepší svítidlo za bezkonkurenční cenu právě zde. 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.