Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Koupelnové osvětlení

Datum: 15.9.2012

Chcete mít kvalitní, moderní a příjemně vybavenou koupelnu? Pak nepodceňujte výběr koupelnového osvětlení a vytvořte si tak z koupelny relaxační a pohodové místo.Svítidla jsou nezbytnou součástí jak venkovních, tak interiérových místností.
 
Je proto důležité mít své obydlí řádně osvětlené. Mezi místnosti, které se bez svého náležitého osvětlení neobejdou jsou například koupelny. Koupelna je místnost, kde probíhá ranní hygiena, večerní očista či příjemná, voňavá, horká lázeň a relaxace.
 
Důležitým a hlavním osvětlením koupelen jsou zejména koupelnová stropní svítidla, která dostatečně osvětlí celou plochu místnosti. K takovému osvětlení se však následně hodní pořídit i doplňkové osvětlení, jimž jsou koupelnová nástěnná svítidla, bodové osvětlení či obrazová svítidla umístěná nad umyvadlem či u zrcadla. Myslím, že každá dáma mi dá jistě za pravdu, že je velmi důležité mít v koupelně u zrcadla kvalitní osvětlení, které bude plnit funkci takovou, že na sebe při líčení dobře uvidíme a nevyjdeme tak z koupelny jako klaunové:)
 
Co se týče designu koupelnových svítidel je v podstatě na Vás, jakému typu, barvě a provedení dáte přednost. Nabídku, jak koupelnových, tak i jiných svítidel máme velmi rozmanitou a jistě si na své přijde každý z Vás.

                                                                          

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.