Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Bodové osvětlení

Datum: 13.3.2013

Hledáte způsob jak oživit Vaši zahradu či místa kolem Vašeho domu? Venkovní svítidla zamezí tmavým koutům a zpříjemní celkový dojem z Vaší zahrady a dalších míst kolem Vašeho domu.


Stává se z Vaší zahrady ve večerních hodinách tmavé místo? Je pro Vás těžké se orientovat a pohybovat se nejen na zahradě, ale i na příjezdové cestě, u vchodových dveří, na verandě nebo na jiných externích místech Vašeho domova? Proto neváhejte před naší nabídkou venkovního osvětlení.

Vybere si každý, kdo hledá venkovní lampy a lampičky, které jsou bezesporu nejimpozantnějším doplňkem zahrady. V nabídce naleznete také závěsná venkovní svítidla pro osvětlení chodeb, verandy nebo altánku při příjemném posezení s přáteli. Dále nástěnná venkovní svítidla sloužící zejména pro nasvícení fasády domu, pro zviditelnění prostoru například před garáží, u vchodových dveří, u plotu apod.

Venkovní svítidla odolávají velmi náročným podmínkám jako je sníh, déšť nebo mráz. Jsou vybavena speciálním krytím, díky kterému lze svítidla bezpečně umístit do prostoru Vaší zahrady.
 

Venkovní svítidla, to je stále zvyšující se trend moderního bydlení. Nejen interiérové vybavení domova, ale i exteriér je vizitkou Vašeho životního stylu.

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.