Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Bodová svítidla

Datum: 7.7.2012

Bodová svítidla jsou již samozřejmostí v každé domácnosti. Na trhu nalezneme stovky typů a druhů tzv. „bodovek“.     Bodovky neboli bodová svítidla jsou velmi oblíbeným typem osvětlení. Používají se v moderních interiérech, hlavně kvůli přesně nasměrovanému světlu. Jejich další nespornou výhodou je, že v posledních letech se stále méně osazují neúspornými halogenovými žárovkami, ale jsou preferovány úsporné zářivky (většinou jsou zdarma součástí svítidla). Rozlišujeme několik typů bodových svítidel, dvě hlavní kategorie tvoří spoty a podhledová svítidla.

Spoty

    Spoty jsou bodová svítidla, která můžete nastavit požadovaným směrem. Na výběr máte jak z nástěnných, tak stropních svítidel. Pro snazší sladění interiéru nabízíme produkty v sériích. Například série ZEUS obsahuje krásná bodová svítidla všech typů. Typy spotů jsou: klasické bodové svítidlo, rampa, spirála, klip (viz obrázky). Náš e-shop má jednoduchý design, který vám usnadní orientaci mezi jednotlivými produkty.
Podhledová svítidla

    Podhledová svítidla neboli downlighty se od spotů liší tím, že jsou zabudovaná do stropu. Správným rozmístěním downlightů získáme krásně osvětlenou místnost. Nasměrování světla není tak snadné a intenzivní jako u spotů, ale i přes to rozlišujeme downlight pevný nebo směrovaný (výklopný). Naše nabídka je velmi široká a vybrat si může opravdu každý, nižší ceny a vysokou kvalitu produktů nikde jinde nenajdete.


 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.