Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

Nástěnná bodová svítidla

  • Barva
  • Materiál
  • Patice
  • Počet žárovek
  • Max. příkon zdroje
  • Stupeň krytí (IP)
  • Funkce
  • Výrobce
  • Dostupnost

Barva

Ostatní značky
béžová (5)
bílá (71)
černá (44)
červená (1)
čirá (4)
hnědá (21)
krémová (3)
měděná (1)
modrá (1)
mosaz (2)
patina (1)
růžová (1)
šedá (12)
zelená (1)
zlatá (12)
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Materiál

Ostatní značky
dřevo (18)
kov (184)
papír (2)
plast (25)
sádra (3)
sklo (22)
textil (8)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Patice

Ostatní značky
E14 (43)
E27 (25)
G9 (8)
GU10 (66)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Max. příkon zdroje

Potřebujete opravdu výkonné svítidlo? Pomocí filtru maximální příkon zdroje si můžete zvolit přesně tu správnou možnost. Hodnoty jsou uvedeny v jednotkách wattů (W) a vyjadřují maximální příkon jednoho světelného zdroje (žárovky).

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (182)
IP40 (1)
IP44 (6)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (21)
Globo (16)
Philips (15)
Prezent (1)
Ostatní značky
Azzardo (4)
BRILAGI (4)
Brilliant (1)
Briloner (5)
DeMarkt (2)
IBV (1)
Lucide (2)
Maytoni (1)
MW-LIGHT (2)
Paulmann (6)
Rabalux (25)
Redo (1)
Trio (1)
Wofi (4)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Nástěnné bodovky 

Bodovky v bytě se stávají stále více nedílnou součástí bytového osvětlení, především v chodbách, koupelnách i kuchyních. Relativně malé světelné zdroje, mnohdy zapuštěné  ve stropech nebo pod kuchyňskými linkami, disponují  poměrně vysokým výkonem, který dokáže plnohodnotně osvětlit kuchyňkou pracovní desku pro vaší práci, stejně jako učinit příjemnou atmosféru při odpočinku v křesle obýváku. Ideální osvětlení do kuchyně jsou led bodovky. S malým příkonem a bezpečným led světlem kvalitně osvětlí pracovní desku kuchyňské linky, na které můžete pracovat potřebný čas, aniž byste odčerpali příliš energie. Led bodovky se stmíváním naopak poskytnou vhodné osvětlení do odpočinkových zón, kam si lze nasměrovat a přitlumit, nebo rozzářit tolik světla, kolik zrovna potřebujete.
 
 
Bodová světla zapuštená do podkladu mohou být nenápadným a nerušivým prvkem designu místnoti, avšak díky rampovému posazení  se mohou naopak stát dominantnou místnosti. Prostě vždy jak potřebujete.
 
 
Prodávají se samostatně či v sadách po více kusech v neutrální bílé, chromu i barevném provedení. Stejně tak bodovky mohou být miniaturním svítícím bodem nebo větším  centrálním osvětlením místnosti. 
Díky této variabilitě je možné bodovky využívat opravdu v každé místnosti bytu.
 
 
Jen pozor, na vlhkuvzdornost pro koupelnové využití, kde by hodnota IP měla být 44 a výše. U bodového osvětlení s nižšími hodnotami IP proro volte raději sušší  umístění bez velké vzdušné vlhkosti. 
 

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i