Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

Náhradní zářivky

  • Typ
  • Patice
  • Příkon zdroje
  • Světelný tok celkový
  • Teplota chromatičnosti
  • Napětí
  • Funkce
  • Výrobce
  • Dostupnost

Typ

Ostatní značky
Filtr Typ rozděluje osvětlení podle jejich typů a vy si tak můžete zvolit svítidlo přesně dle vašeho využití.

Patice

Ostatní značky
2G11 (3)
2GX13 (6)
E10 (1)
G10Q (12)
G13 (90)
G23 (4)
G5 (20)
GR10Q (7)
S14D (1)
S14s (2)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Příkon zdroje

Zvolte si Vámi požadovaný příkon žárovky. Volit můžete od těch nejúspornějších až po nejvýkonnější. Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách wattů (W).

Světelný tok celkový

Vyberte si žárovku podle světelného toku. V naší nabídce máte velmi široké spektrum výběru. Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách lumenů (lm).

Teplota chromatičnosti

 

Barva světla značí, jakou hodnotu Kelvinů bude vybraný produkt mít. Vyberte si odstín žárovky, který se Vám hodí nejvíce.
 
Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách kelvinů (K).
 
 

Napětí

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Výrobce

Doporučujeme
Ostatní značky
Fulgur (5)
Lucide (17)
Narva (34)
OPPLE (14)
Osram (1)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.
Zářivková svítidla můžeme nejčastěji najít v kuchyni, především se jedná o osvěttlení kuchyňské linky. Zářivky poskytují dostatečné osvětlení a krásně dotvářejí design místnosti. Proto nabízíme náhradní zářivky.

Zářivky vynikají nízkou energetickou náročností, mají dlouhou životnost a jsou šetrné k životnímu prostředí. Zářivka spotřebuje jen pětinu elektrické energie, oproti klasické žárovce. Zářivky jsou ekologické a recyklovatelné. K ceně světelných zdrojů je již připočítán recyklační poplatek.

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i