Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Magazín

Jak na elektroinstalaci u osvětlení?

Jak na elektroinstalaci u osvětlení?

22.8.2019 Magazín

Se svítidly a obecně s osvětlením se pojí mnoho zapojení. Zapojení lustru do stropu, zapojení vypínače, zapojení venkovního svítidla nebo zapojení pohybového čidla či ventilátoru. Jedno mají všechna zapojení společná, jedná se o připojení k elektrické síti. Většinou jde jen o pár drátů, kdy se do svépomocné opravy nebo výměny pouští i amatéři. Ale pozor! To je samozřejmě zakázané, protože elektřina a celkově instalace elektrického zařízení do obvodu patří výhradně do rukou elektrikáře.


Při výběru osvětlení dbejte na bezpečnost

Při výběru osvětlení dbejte na bezpečnost

Výběr svítidla do domácnosti se nevyplatí podceňovat. Ačkoli máte spoustu představ a fantazií, při výběru by měl mít poslední slovo rozum a technické zázemí místa, kam bude svítidlo umístěno.


Dny dopravy ZDARMA na Rent.cz

Dny dopravy ZDARMA na Rent.cz

Náš e-shop Rent.cz patří mezi ověřené internetové obchody a tudíž 19.08.2019 od 7:00 do 25.08.2019 23:59 hodin budete mít při objednávkách nad 500 Kč dopravu po celé České republice ZDARMA.


Potřebujete hodně světla pro svou práci?

Potřebujete hodně světla pro svou práci?

Řešením je nabídka svítidel na Rent.cz, kde naleznete to správné světlo pro práci v garáži, montážní dílně i u počítače. Pojďme si vhodná svítidla pro práci představit konkrétně.


Historie a současnost LED osvětlení

Historie a současnost LED osvětlení

V minulosti se lidé spoléhali pouze na světlo slunečního svitu. Jakmile se slunce schovalo za obzor, jediným možným zdrojem světla byl oheň. Tato doba je naštěstí pryč. Dnes se soustředíme na LED svícení. A ač by se mohlo zdát, že se jedná o novodobé osvětlení, mají už LEDky docela zajímavou historii.


Elektromateriál pro váš komfort

Elektromateriál pro váš komfort

Elektro-příslušenství pro zapojení svítidel je neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Svou praktickou funkcí nám v mnohém zlehčují život. Že si nedokážete představit, o co se jedná? Jsou to přeci vypínače, tlačítka či zásuvky, nejen klasické plastové rámečky, ale i prodlužovací kabely a různé rozbočovače. Pojďme si je blíže představit.


Stropní svítidla – RENT

Stropní svítidla – RENT

Stropní svítidla v moderním i klasickém provedení. Jsou nedílnou součástí našich domácností. V podobě přisazených stropních svítidel nebo stropních lustrů si vyberete na našem e-shopu.


Jak vybrat osvětlení?

Jak vybrat osvětlení?

Nic nedokáže tak rychle změnit charakter prostoru jako umístění a výběr svítidel. Z neútulného studeného prostoru vytvoříte díky správnému rozmístění světelných zdrojů příjemný prostor, kde se budete cítit dobře. Vybrat správná svítidla může být složitý úkol. Výběr je velký a mnoho je také parametrů, které je třeba vzít v úvahu. Do každé místnosti se navíc hodí něco jiného.


Historie žárovek a osvětlení

Historie žárovek a osvětlení

Od prvního zapálení ohně a využití jeho svítivosti lidstvo ve zdrojích světla udělalo mílové kroky dopředu. Vznik olejových lamp sahá až do starověkého Egypta a Mezopotámie (4000 - 3000 př.n.l.). Je tedy jasné, že počátky svícení mají opravdu bohatou historii.


Lampy a lampičky

Lampy a lampičky

Stolní lampa by neměla chybět v žádné domácnosti. Je to výborný pomocník při čtení, při práci i pro navození atmosféry. Díky pokojovým lampičkám rozsvítíme každý tmavý roh nebo kout v místnosti a docílíme tak rovnoměrného a příjemného celkového osvětlení.


Prázdniny jsou za dveřmi. Připravte se na ně!

Prázdniny jsou za dveřmi. Připravte se na ně!

Blížící se prázdniny jsou již cítit doslova na každém kroku. Téměř letní teploty, dozrávající jahody i minimum úkolů pro školáky jsou předzvěstí volna i dovolených. Paradoxně se s nástupem meteorologického léta začne krátit den, proto dostatečně vybavte sebe i své ratolesti zásobou světel na táborové stezky odvahy i večerní toulky přírodou.


Osvětlení bazénu a jeho okolí

Osvětlení bazénu a jeho okolí

Představte si svou zahradu v noci s nasvíceným bazénem. Tichá hladina, hvězdy, odpočinek u vody. Vhodně vybrané osvětlení bazénu dodá večernímu koupání úplně jiný rozměr. Vytvoří útulnou až romantickou atmosféru na jedné straně, na straně druhé poslouží jako bezpečná orientace v prostoru kolem bazénu. Jaké zvolit osvětlení, které splní jak estetickou, tak i praktickou funkci? Přečtěte si naše tipy a vytvořte si příjemné prostředí u bazénu.


Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.