Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu

LED žárovky

  • Typ
  • Patice
  • Příkon zdroje
  • Světelný tok celkový
  • Teplota chromatičnosti
  • Napětí
  • Funkce
  • Výrobce
  • Dostupnost

Typ

Ostatní značky
Filtr Typ rozděluje osvětlení podle jejich typů a vy si tak můžete zvolit svítidlo přesně dle vašeho využití.

Patice

Ostatní značky
B22 (2)
B22d (1)
E10 (1)
E14 (167)
E27 (349)
E40 (3)
G10Q (1)
G13 (13)
G4 (14)
G53 (7)
G9 (33)
GU10 (123)
GU4 (1)
GU5,3/MR16 (18)
GX53 (6)
R7s (2)
SV8.5-8 (2)
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Příkon zdroje

Zvolte si Vámi požadovaný příkon žárovky. Volit můžete od těch nejúspornějších až po nejvýkonnější. Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách wattů (W).

Světelný tok celkový

Vyberte si žárovku podle světelného toku. V naší nabídce máte velmi široké spektrum výběru. Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách lumenů (lm).

Teplota chromatičnosti

 

Barva světla značí, jakou hodnotu Kelvinů bude vybraný produkt mít. Vyberte si odstín žárovky, který se Vám hodí nejvíce.
 
Uvedené hodnoty jsou uvedeny v jednotkách kelvinů (K).
 
 

Napětí

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (65)
Globo (2)
Luxera (5)
Philips (122)
Prezent (2)
Steinel (2)
Ostatní značky
APLED (17)
Attralux (7)
Azzardo (2)
Briloner (2)
Greenlux (17)
Immax NEO (17)
Ledvance (1)
Lucide (21)
Narva (17)
Nedes (7)
OPPLE (2)
Osram (58)
Rabalux (3)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Příjemné světlo, které neunavuje vaše oči

2.4.2020 Magazín

Nekvalitní osvětlení může namáhat oči. Je proto mnohem důležitější než kdy dříve, aby váš domov i pracovní prostředí bylo správně osvětleno.

celý článek

LED osvětlení hýbe světem

13.3.2019 Magazín

Klasickou žárovku používáme už 140 let. To už je dost dlouhá doba a je na místě, abychom přešli na novější ekologičtější technologie. V rámci svícení to je LED technologie. Ale nedomnívejte se, že se jedná o technologii přelomu tisíciletí. Už v roce 1962 Nick Holonyak uvádí na trh první luminescenční červenou diodu a zahajuje tím průmyslovou výrobu LED diod.

celý článek

LED žárovky

LED žárovky představují budoucnost světelných zdrojů. Nejen, že díky nim vytvoříte opravdu dokonalou atmosféru, ale nabízejí i řadu dalších výhod. LED žárovky kupříkladu vytvoří 6× více světla při stejném energetickém zatížení. A nejen to,  jejich životnost dosahuje až na 50 000 hodin. Vynikají odolností proti vlivům okolního prostředí, při jejich svícení nevzniká téměř žádné zahřívání.

Vyberte si z naší nabídky ekonomicky nejvýhodnější LED žárovky, které časem zcela jistě nahradí klasické žárovky i úsporné zářivky. K ceně světelných zdrojů je již připočítán recyklační poplatek.

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i