Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Výměna nevhodného dárku

Nakupte od 1. – 31. 12. 2018 a nemějte strach, že Vaše blízké zklamete nevhodným dárkem nebo je pod stromečkem překvapí stejná věc dvakrát.

Určitě se to stalo někdy i Vám. S napětím rozbalujete u stromečku vánoční dárky a najednou… zklamání. Možná je nedáte hned najevo, ale v případě hodnotnějšího dárku pak zmíníte, zda by nebylo možné ho vyměnit.
S naší službou výměny nevhodného dárku všechny tyhle starostí končí!

Jak službu výměny získat?

Stačí nakoupit od 1. do 31. prosince 2018 a služba výměny nevhodného dárku se bude automaticky vztahovat na každý nákup, který provedete. Nezáleží na tom, za jakou částku nebo jaký produkt u nás zakoupíte. Služba platí na vše!
Nemusíte hledat políčka a speciální okýnka k zaškrtnutí. Proveďte nákup přesně tak, jak jste zvyklí a služba nabíhá v platnost.
Co je na tom nejlepší? Celé je to zdarma! Bez jakýchkoliv skrytých poplatků.

Jak probíhá výměna?

Pro výměnu, případně vrácení zboží využijte náš reklamační formulář. Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat naše reklamační oddělení, které s Vámi velmi ochotně žádost vyřídí. Vaše zboží bude vyměněno, případně Vám budou na Váš účet zaslány peníze. Tuto výměnu/vrácení je možné uplatnit až do 31. 1. 2019.
 
S námi se již nemusíte bát zklamání pod vánočním stromečkem!
 
 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.