Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Jaký LED pásek do kuchyně

V kuchyni trávíme spoustu času přípravou pokrmů a jejich konzumací, proto se v ní chceme cítit příjemně a záleží nám na jejím vybavení.

LED pásky působí čistým moderním a elegantním dojmem, proto není divu, že je do kuchyní umisťujeme. Nevyzdvihujme však pouze klady vzhledové, důležité jsou i funkční vlastnosti. Mezi ně patří schopnost přizpůsobit se vaší kuchyni – LED pásky je možné koupit v různých délkových provedeních a nainstalovat je tak po celé délce kuchyňské linky. Díky snadné instalaci můžete pásky instalovat i do nejzapadlejších koutků a poliček a pavouci už nebudou mít ve vaší kuchyni žádnou šanci. Hospodyňky určitě potěší jejich lehká údržbovost, kdy pásek otřením zbavíte prachu nebo mastnost, které se v kuchyni vytvoří.
 

Výběr LED pásku

Stejně jako při výběru LED žárovky, je důležité sledovat určité parametry – v tomto případě se zaměříme na výkon, teplotu a délku LED pásku. Zvolíme-li všechny parametry správně, po instalaci budeme s osvětlením velice spokojeni. Výkon určuje, jak moc intenzivní světlo bude pásek vydávat. Platí, že čím vyšší hodnotu bude výkon mít, tím více světla pásek vyzáří. Aby však nedošlo k přehřívání pásku, je doporučeno od výkonu 12W pásky zapouštět do hliníkových profilů. Ty je možné zakoupit v nástěnném, rohovém nebo vestavěném provedení, dle vámi vybrané instalace pásku. Při výběru teploty světla – vybíráme z přímých barevných rozdělení (studená bílá, denní bílá, teplá bílá). Všeobecně do moderních chromovaných interiérů doporučujeme použít denní bílou, do kuchyní v dřevěném dekoru teplou bílá. Záleží však samozřejmě na Vás a vašich preferencích. K dostání jsou i RGB pásky s volitelnou barevnou škálou, tyto pásky jsou však vhodnou volbou pro sekundární dekorační osvětlení ne pro primární osvětlení kuchyňské linky. Délka LED pásku závisí od rozlohy kuchyňské linky, a částí které s nimi chcete osvítit. Rozměry konkrétních pásků jsou na našem webu uvedeny v přehledné tabulce společně se všemi dalšími parametry.
 
LED kuchyňské osvětlení na našem webu najdete snadno v kategorii „Kuchyňské osvětlení“ >> „LED Osvětlení kuchyňské linky“.
 
LED pásky
 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.