Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Závěsná svítidla na oživení interiéru

Datum: 1.9.2014

Vytvořte z osvětlení dominantní prvek pokoje. Nejvhodnější jsou na to závěsná svítidla.

Nevíte, jaké koupit světlo do kuchyně, obývacího pokoje nebo ložnice? Zkuste trochu popustit uzdu své fantazii a pořiďte si závěsná svítidla. Najdou uplatnění nad kuchyňským stolem, barovým pultem i konferenčním stolkem.  

Závěsná svítidla na lanku

Vyjmenovat všechny typy závěsných světel by bylo nadlidský úkol. Dnešní nabídka je velmi široká a jednotliví výrobci se předhánějí v různých kreativních tvarech a barvách. Příznivce spíše konzervativního designu mohou zaujmout klasické a rustikální lustry. Větší oblibě se ale nyní těší moderní lustry, u nichž často bývá zkombinováno sklo, kov a plast. V kategorii moderních lustrů také najdete stále hojněji využívaná závěsná svítidla na lanku. U nich je skvělé, že lanko je málo viditelné, takže více vynikne krása samotného světla. Navíc tato lanková svítidla často bývají udělána ve formě více světel vedle sebe, tudíž jsou velmi vhodná nad barový pul nebo podlouhlý kuchyňský stůl. Ze zkušenosti víme, že zákazníci často kupují závěsná svítidla Massive. 

Moderní LED technologie 

Samozřejmě moderní doba vyžaduje u závěsných svítidel nejen vydařený design ale úsporu stále dražší elektrické energie. Velmi se tak rozšířila nabídka závěsných LED svítidel. Jejich pořizovací cena je sice vyšší, ale LED žárovka dokáže narozdíl od klasické žárovky uspořit až 80 % energie. Výhodná je také její dlouhá životnost a bezpečnost. 
Velmi úsporně můžete také svítit, když si koupíte vitrážové lustry. Lze do nich totiž namontovat úspornou žárovku neboli kompaktní zářivku.

Venkovní závěsná svítidla 

Závěsná svítidla najdou uplatnění především v interiéru, což ale neznamená, že venkovní prostory jsou pro ně tabu. V našem e-shopu seženete venkovní závěsná svítidla různých typů, tvarů a materiálových provedeních. Doporučujeme hledat v kategorii venkovní lustry. A do venkovních závěsných svítidel můžeme zahrnout i tolik oblíbená venkovní světla s čidlem včetně reflektorů.  

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.