Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Menu
Banner kategorie DOPRAVA

Solární lampy, solární osvětlení

  • Barva
  • Materiál
  • Patice
  • Počet žárovek
  • Max. příkon zdroje
  • Stupeň krytí (IP)
  • Funkce
  • Výrobce
  • Dostupnost

Barva

Ostatní značky
Barva značí to, jakou bude mít daný produkt barvu. Pokud zvolíte „zlatá“, zobrazí se pouze produkty, které jsou zlaté či zlatou barvu obsahují.

Materiál

Ostatní značky
kov (81)
plast (135)
sklo (19)
textil (7)
Materiál značí, z jakého materiálu bude daný produkt vyroben. Pokud chcete vybrat skleněné produkty, zašrtnete políčko „sklo“.

Patice

Ostatní značky
Tímto filtrem si můžete vybrat produkt s Vámi požadovanou paticí. Každé svítidlo je vybaveno určitou objímkou a k té je třeba vybrat žárovku s odpovídající paticí. Pokud nevíte, jakou patici potřebujete, možná vám poradí tento článek

Počet žárovek

Vyberte si svítidlo s jasným počtem žárovek. Rádi byste víceramenný lustr? Nebo raději lampičku s jednou žárovkou? To vše můžete navolit pomocí posuvníku.

Max. příkon zdroje

Potřebujete opravdu výkonné svítidlo? Pomocí filtru maximální příkon zdroje si můžete zvolit přesně tu správnou možnost. Hodnoty jsou uvedeny v jednotkách wattů (W) a vyjadřují maximální příkon jednoho světelného zdroje (žárovky).

Stupeň krytí (IP)

Ostatní značky
IP20 (15)
IP23 (2)
IP44 (126)
IP65 (14)
IP67 (1)
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody. Více informací o IP krytí naleznete v tomto článku.

Funkce

Ostatní značky
Ve výběru Funkce si volíte rozšířené vlastnosti svítidla. Pokud zvolíte položku „LED technologie“, pak se Vám vyfiltrují produkty, které obsahují LED technologii.

Výrobce

Doporučujeme
Eglo (62)
Globo (32)
Luxera (1)
Philips (6)
Steinel (4)
Ostatní značky
Grundig (20)
IBV (1)
LEDKO (2)
Ledvance (1)
Rabalux (11)
Vyberte si značku dle Vašeho výběru. Pár jsme Vám jich doporučili dle našeho naskladnění a zkušeností. Další kvalitní značky najdete hned pod nimi.

Poradna

Zobrazení katalogu

Připravte se na jaro

27.2.2020 Magazín

Stmívá se čím dál později, a tak je zbytečné mnohdy rozsvěcovat centrální svítidlo. Při realizaci domácí práce raději upřednostníte osvětlení plochy, kde zrovna jste, aniž byste osvětlovali celou místnost, jako tomu bylo v prosincovém období.

celý článek

Dekorativní osvětlení i svítící dekorace

25.9.2019 Magazín

Se zkracujícím se dnem vykouzlíme tu nejlepší atmosféru pomocí dekorativních svítidel. Lucerny a světýlka jsou na podzim naprostá nutnost!

celý článek

Solární osvětlení je trendem současné doby

27.3.2019 Magazín

Solární světla jsou ideální jako signalizační světla například k vyznačení cestičky do domu nebo po zahradě. Zároveň získávají na oblibě mezi milovníky letního grilování či při posezení pod stříškou terasy.

celý článek

Jaro, ideální čas na pořízení venkovních světel

28.2.2019 Magazín

Příchod jara probouzí přírodu ze zimního spánku a zároveň přináší energii a světlo do našich domovů. Podpořte kouzlo jarní atmosféry nápaditým venkovním světlem z e-shopu Rent.cz. Jaro je totiž jako stvořené na doladění té pravé romantické a veselé nálady!

celý článek
Solární svítidla, lampy a osvětlení jsou novým trendem na trhu a v dnešní době je možno je vidět téměř na každé zahradě. Jde o neuvěřitelný vynález, který je šetrný k životnímu prostředí a pro vaši kapsu je neuvěřitelnou úsporou.

Solární svítidlo čerpá sluneční světlo, které pak následné proměňuje v energii. Jakmile se setmí, svítidla nám tak krásně rozzáří zahradu. Nabízíme vám mnoho tvarů, zvířátek, květinek, balonků, trpaslíků, zkrátka solární svítidla svým designem zaujmou a uchvátí každého.

Copyright © 1992 – 2020 Donoci, s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Info o zpracování osobních údajů. i