Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Holandské lustry v desítkách různých variacích

Datum: 1.7.2015

V naší nabídce najdete desítky nejrůznějších typů vlámských neboli holandských lustrů. Nabízíme kvalitní provedení a nejnižší ceny v Česku.

V naší nabídce najdete desítky nejrůznějších typů vlámských neboli holandských lustrů. Nabízíme kvalitní provedení a nejnižší ceny v Česku. 

Typická je mosaz a patina

Pro holandský lustr je charakteristické, že je závěsný a má několik ramen, na nichž bývají světla v podobě svíček. Svým vzledem odkazuje na minulost, kdy se používal na hradech a zámcích. Je používán především v reprezentačních sálech a restauracích, ale samozřejmě velmi pěkně vynikne i v domácích interiérech, zvláště v obývacích pokojích a ložnicich, které jsou zařízeny spíše starožitným a rustikálním nábytkem.  

V naší nabídce máte na výběr z desítek a desítek holandských lustrů a to především od polského výrobce Jupiter, který při výrobě používá mosaz a patinovaný kov. Mezi nejpěknější kolekce patří CEZAR, PORTO a KORONA. Dalším známým výrobcem vlámských lustrů je Kemar. Zaujmou zvláště série PRETO a KARANA

Aby se vám v nabídce orientovalo co nejsnáze, naleznete všechny holandské lustry v obrazovém boxu pod tímto textem. 

Holandské lustry na e-shopu rent.cz

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.