Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vybírejte z desítek dětských nočních lampiček

Datum: 8.11.2015

Doba se mění. Obyčejné kovové lampy nahradily efektní LED lampičky s motivy oblíbených hrdinů a také praktická noční světla do zásuvky. Podívejte se. U nás najdete velký výběr a výhodné ceny.

Doba se mění. Obyčejné kovové lampy nahradily efektní LED dětské lampičky s motivy oblíbených hrdinů a také praktická noční světla do zásuvky. Podívejte se. U nás najdete velký výběr a výhodné ceny.

Nejoblíbenější jsou noční svítidla s technologií LED

Samozřejmě každý rodič chce svému dítěti dopřát to nejlepší a v současné době k tomu má řadu možností. Jen když se zaměříme na osvětlení dětského pokoje, tak lze využít třeba lustr ve tvaru berušky, stolní lampu s motivem Hello Kitty, svítící hvězdičky na stropě a samozřejmě noční lampičku. A právě posledně zmiňovaný typ světla bychom vám rádi více představili. Dětské noční lampičky mohou být trojího druhu

1. Stolní

Tato varianta je v dětských pokojíčcích vidět nejčastěji. Na stínítkách často bývají postavičky z pohádek a seriálů. Velkou část sortimentu už tvoří LED lampičky, s nimiž tedy při svícení ušetříte a také je zaručena dlouhá životnost a bezúdržbovost. Některá noční světla už jsou navíc napůl hračkou, například LED svítidlo Spiderman, jak můžete vidět na obrázku níže. 

2. Nástěnné

Jejich největším plusem je, že nezabírají místo na nočním stolku a dítě také světlo nemůže shodit. Jsou k dispozici s různými dětskými motivy pro kluky i holky. 

3. Do zásuvky

Stále více oblíbenější jsou dětská noční světla do zásuvky. Není divu. Je všeobecně známé, že se dětí bojí tmy a s tímto typem osvětlení budou celou noc v klidu. Navíc pomůže při orientaci, když třeba dítě potřebuje dojít na záchod.

V boxu pod obrázky najdete výběr dětských nočních lampiček, které jsou mezi našimi zákazníky nejpopulárnější.  


LED dětská noční lampičkaDětská noční lampička

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.