Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Venkovní osvětlení

Datum: 12.4.2012

Nejen interiér, ale i okolí Vašeho domu si zaslouží kvalitní osvětlení. Nechte se inspirovat rozmanitou nabídkou našich produktů.         S příchodem jara a teplejšího počasí lidé připravují svá obydlí na letní sezónu. Tyto přípravy se týkají především okolí domů a zahrad. Proto nesmíme zapomenout na kvalitní osvětlení těchto prostor. V současnosti můžeme vybavit náš dům nejrůznějšími typy osvětlení jako jsou venkovní lustry, nástěnná svítidla, lampy, také dnes velmi oblíbené solární osvětlení a svítidla s čidlem, nájezdová svítidla.

Závěsná svítidla, Lampy, Solární osvětlení, Venkovní osvětlení s čidlem, Nájezdová svítidla

        Nejpoužívanějším typem závěsného svítidla je lustr venkovní lustr v tomto případě. Zatímco v interiérech používáme především moderní přisazené lustry či na lanku, tak ven se hodí klasický lustr na řetězu nebo ratanový lustr.

      V domě, díky své praktičnosti a elegantnímu vzhledu, nalezneme nejrůznější lampy stojanové a stolní. Exteriér domu oživí, vedle klasických venkovních lamp, lampy solární a petrolejové. Vhodným rozmístěním lamp, např. podél cesty, u lavičky nebo na zahradě, docílíme krásného osvětlení a elegantního vzhledu okolí domu.

     Solární osvětlení je hitem posledních let, výhodou je nízká cena provozu. Solární panel na lampě během celého dne ukládá sluneční světlo, které přemění na solární energii a večer se lampa rozzáří, což Vás nic nestojí.

    Svítidla s čidlem pohybu jsou velmi vhodné k osvětlení vchodů, schodišť, příjezdových a vstupních cest. Navíc provoz tohoto typu osvětlení je šetrný a úsporný.

    Nájezdová svítidla jsou velmi praktický a dekorativní prvek. Osvětlují nejen příjezd ke garáži, ale také chodník a cestu k domu. Jejich používáním zvyšujete svou bezpečnost a dorazíte domů bez újmy na zdraví.
                 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.