Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Venkovní osvětlení

Datum: 12.11.2012

Máte správně osvětlený Váš dům? A co takhle Vaši zahradu a ostatní venkovní prostory kolem domu? Pokud Váš exteriér nemáte zatím osvětlen, vyberte si z široké řady venkovních osvětlení to, které potřebujete

Pokud ještě stále nemáte osvětleny Vaše venkovní prostory, právě teď je ten správný čas to napravit. Venku je tma velmi brzy, a proto potřebujete kvalitní venkovní osvětlení, abyste i venku kolem Vašeho domu dobře viděli.
 
Ovšem venkovní osvětlení je důležité nejen z praktického hlediska, ale také z hlediska estetického. Právě venkovní osvětlení může vytvořit z Vaší zahrady či jiných venkovních prostor opravdu vkusné a stylové prostředí, které Vás určitě ohromí a které bude jistě Vaší chloubou. Vaše zahrada, či okolí domu je také to první a někdy i jediné, co Vaše okolí ihned uvidí a nepřehlédne. Podle Vašich venkovních prostor Vás budou jistě lidé hodnotit. Proto vkusně a dobře zvolené osvětlení kolem celého Vašeho domu bude jistě důvod k tomu, aby Vás Vaše okolí hodnotilo kladně.
 
Před Vaším domem se budou jistě skvěle vyjímat svítidla nájezdová, které můžete umístit na nájezdy, příjezdové či jiné cesty. Určitě se vám tak bude do garáže zajíždět mnohem lépe, než doposud.

Všechna venkovní svítidla mají také velmi vysoké IP krytí právě kvůli jeho umístění ve venkovních prostorách, kde na ně ne vždy jen svítí slunce, ale také na ně prší, sněží, či jsou vystaveny velkým mrazům. Tato svítidla jsou ovšem opravdu i za těchto podmínek plně funkční, protože jsou vyrobena ze skutečně kvalitních materiálů, které i takovémuto počasí skvěle odolávají.
 
Pokud jste vyznavačem šetření životního prostředí, jistě Vás nadchne osvětlení solární, které je k přírodě opravdu šetrné. Tato solární svítidla svítí na základě shromážděného slunečního světla během dne. Právě tohle nashromážděné světlo se promění v elektrickou energii. Z tohoto důvodu je tomuto svítidlu nejlépe, když je umístěno na nejvíce slunečném místě, které u domu máte, odkud solární svítidlo může sluneční světlo skvěle brát. Tato svítidla také nemají žádné kabely ani dráty, proto je jejich zprovoznění opravdu jednoduché – pouze je umístíte, kam potřebujete a dál už se nemusíte o nic starat.     
 
V sekci venkovních osvětlení ale najdete jistě ještě celou řadu dalších.

                                                                                         
                                                                                                      

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.