Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Venkovní nástěnná svítidla

Datum: 12.5.2014

Grilovací sezóna je tu a s ní ruku v ruce přichází i doba venkovních svítidel.

Večery se pomalu protahují, slunce láká k posezení venku. Nejlépe na zahrádce, na houpačce, pod slunečníkem. Co však po západu slunce, kdy je ještě grilování v plném proudu, ale světla již není? Řešením je venkovní nástěnné svítidlo.

Venkovní nástěnné svítidlo lze připevnit téměř kamkoli. Na stěnu domu, na zahradní altánek či pergolu. Všechna naše venkovní svítidla disponují vysokou třídou IP ochrany, díky čemuž jsou odolné vůči dešti i prachu a dalším nečistotám. Venkovní nástěnné svítidlo nabízíme v mnoha barevných variantách a provedeních. Stejně tak povrchová úprava svítidel se liší. Můžete si tedy vybrat přesně to venkovní nástěnné svítidlo, které bude odpovídat vašim potřebám.

Venkovní nástěnné svítidlo můžete ovládat jak klasickým vypínačem, tak i pohybovým senzorem. Druhá varianta je ekonomičtější, neboť se nemůže stát, že byste svítidlo nechali svítit kupříkladu přes noc. Také nemusíte neustále hledat vypínač. Venkovní nástěnné svítidlo lze nastavit tak, aby nesnímalo menší zvířata jako třeba kočky.

Pořiďte si venkovní nástěnné svítidlo přesně dle vašich požadavků.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.