Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Technické osvětlení

Datum: 22.6.2012

Kromě klasických svítidel, nabízí náš e-shop i technické osvětlení.


     Požadavky na technické osvětlení jsou stále vyšší a náročnější. Zákazníci vyžadují osvětlení s moderním designem, které by bylo i ekologicky nezávadné. Mezi technická svítidla patří průmyslová svítidla, reflektory, zářivková svítidla a nouzová svítidla.

     Nouzová svítidla jsou alternativou pro běžné osvětlení a naleznou využití především při výpadku sítě a slouží k osvětlení cesty pro bezpečné opuštění místnosti. Nouzové osvětlení je vybaveno nezávislým zdrojem a elektrickým obvodem, který při výpadku elektrického proudu svítidlo zapne. Nejčastěji se nouzová svítidla užívají v prostorách, kde se shromažďuje více lidí a bude tak usnadněna orientace.

     Průmyslové osvětlení se používá v průmyslových objektech, dílnách, skladech apod., kde je vystavováno těžkým podmínkám, proto jsou průmyslová svítidla vysoce odolná proti prachu, vlhku, vodě a jsou konstruována tak, aby dokázala odolávat nárazům a mechanickému poškození. Svítidla jsou vyrobena z kvalitních materiálů a obsahují vysoké krytí IP 65.

Příslušenství

     K technickému osvětlení nabízíme i různé příslušenství jako jsou elektronické transformátory, předřadníky a startéry.
Reflektory jsou svítidla s vysokým výkonem osvětlení s použitím především pro sklady, parkoviště, sportovní areály, stavby nebo zahrady. Reflektory jsou přenosné, ale mohou být i přisazené ke stěně. V naší nabídce jsou i reflektory s pohybovým čidlem, díky tomu budou reflektory svítit, jen když je potřeba, halogenové reflektory nebo reflektory s úsporným zdrojem. 

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.