Garantujeme Vám nejnižší ceny! Pokud identický produkt najdete někde levněji, od nás dostanete produkt ještě levněji! více informací

volejte 515 555 112 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Technické osvětlení

Datum: 20.10.2012

Pořiďtě si právě teď vhodné osvětlení do Vaší firmy, kanceláře či dalších komerčních budov. Naše nabídka je opravdu pestrá.

Stejně tak jako každý z nás, jistě i Vy, když jdete městem a ulicemi, či třeba jedete domů z práce, míjíte spoustu firem, obchodních domů, velkých budov a mnoho dalších objektů. Stejně tak jako Vaše domovy i tyto komerční budovy si nepochybně zaslouží dobré a kvalitní osvětlení.
 
U takovýchto budov je obzvlášť důležitý vhodný výběr. Tyto prostory by měly být opravdu dobře osvětleny. Snad ve všech firmách a kancelářích každý z Vás hledí většinu dne do papírů, ale především náš zrak největší část dne směřuje do počítače. Už tak je jistě celodenní koukání do obrazovky pro nás a hlavně pro naše oči velmi náročné. Avšak s kvalitním osvětlením jistě naše oči alespoň o něco ušetříme.
 
Velmi vhodným technickým osvětlením právě do těchto komerčních budov, kanceláří a podobných objektů jsou osvětlení zářivková. Ve výběru se opravdu meze nekladou. Zářivková světla zde nabízíme v různých barvách a to od denní bílé až po teplou bílou. Velkou výhodou je také jejich rychlé zapnutí bez blikání, což zajišťují elektronické či magnetické předřadníky. Jako jejich další velké plus lze uvést jejich vysokou životnost a několikrát nižší spotřebu oproti obyčejné žárovce.
 
Jako další technické osvětlení můžeme uvést také světla průmyslová, která lze použít i v tunelech či velkých chodbách.
Pro případ výpadku elektrického napětí je rovněž dobré si pořídit světla nouzová, která se zapínají automaticky, pokud vypadne proud. V naší nabídce najdete opravdu širokou škálu různých technických světel. Věříme, že si u nás jistě vyberete dle Vašich potřeb a Vašeho vkusu.


             

Copyright © 1992 – 2019 Donoci, s.r.o.